Americká půjčka už i v České spořitelně!

Americká půjčka už i v České spořitelně!
blickpixel / Pixabay

Americká půjčka, někdy označovaná jako americká hypotéka, je nový fenomén, který se objevuje již u velké části ekonomických subjektů, které nabízejí finanční služby v oblasti půjček, úvěrů a hypoték. Jedná se vlastně o druh hypotéky, která je ale poskytována bezúčelově. Oproti tedy klasickým hypotékám je poskytována téměř na cokoliv. Vybrali jsme si tedy jednu banku, konkrétně Českou spořitelnu, která americkou půjčku nabízí a popsali vše, co je k uzavření americké hypotéky nutné.

Americká půjčka od České spořitelny

Americkou hypotéku nabízí Česká spořitelna oproti zástavnímu právu k nemovitosti. To je ovšem jediný společný znak s klasickými hypotékami. Dále je totiž půjčka určena hlavně k nákupu zboží a služeb osobní potřeby, k nákupu nového nebo i ojetého automobilu, k vypořádání společného jmění manželů, k úhradě notářských a soudních poplatků a na spoustu dalšího. Účel tohoto druhu půjčky tedy není pevně stanoven!

Americká půjčka minimálně 150 000 Kč

Americká hypotéka České spořitelny vám bude schválena v minimální výši 150 000 korun.

Maximální výše je pak omezena, a to hodnotou nemovitosti, kterou dáváte do zástavy, a vaší schopností splácet. Doba splatnosti činí nejvýše 15 let. To umožňuje výrazné snížení finančního zatížení pomocí nižší měsíční splátky. Dále máte po celou dobu garantovanou pevnou výši úrokové sazby. Můžete také mimořádně splatit některou ze splátek a nebudou vám účtovány žádné poplatky nebo pokuty. Česká spořitelna nabízí i on-line ocenění vaší nemovitosti zdarma, což značně ulehčí a zrychlí proces vyřizování americké půjčky.

Zajímavý článek:  Cofidis půjčky bez registru jsou vhodné takřka pro všechny

Podmínky americké půjčky

Pokud chcete americkou hypotéku u České spořitelny, musíte prokázat, že máte pravidelné měsíční příjmy, musíte předložit daňové přiznání, doklad o zaplacení daně a čestné prohlášení o aktuální výši vašich závazků a dále doklad o tom, že vlastníte nemovitost. Pokud navíc ještě splníte podmínku, že jste plně způsobilí k právním úkonům, může být americká půjčka vaše!

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..