Půjčky od České Spořitelny v různých variantách

Půjčky od Česká Spořitelny v sedmi různých variantách
geralt / Pixabay

Stejně jako ostatní bankovní domy, ani Česká spořitelna nezaostává a nabízí půjčky. Jak si u ní můžete půjčky vyřídit? Co všechno pro to musíte splňovat? A jaké jsou vlastně nabídky půjček od České spořitelny? To vše zjistíte v našem krátkém, ale výstižném článku!

Jak si můžete vyřídit půjčku u České spořitelny?

U České spořitelny je vyřízení půjčky extrémně jednoduché! Buď vyplníte naprosto jednoduchý formulář, na základě něhož budete kontaktování bankovním poradcem. Nebo rovnou můžete navštívit jednu z mnoha poboček České spořitelny, které se nachází v téměř každém městě ČR, kde si půjčku osobně sjednáte. První varianta, přes internet, vám nezabere ani 10 minut. Jenže se zase nezeptáte na spoustu otázek, které vás v danou chvíli napadnou a nebudete se tak moct v některých věcech utvrdit. Naopak při návštěvě pobočky toto všechno odpadá. Zase na druhou stranu musíte navštívit pobočku, což pro vás může být časově náročnější. Každá z variant má tedy své plus a své mínus.

Co všechno musíte splňovat, abyste si u České spořitelny mohli půjčit?

Abyste získali půjčky od České spořitelny, musíte mít minimálně 18 let. To je prostě podmínka, kterou za každou cenu musíte splňovat u každého finančního domu. Dále musíte mít jistý pravidelný příjem. Jenže tato podmínka se liší u jednotlivých typů půjček od České spořitelny. Zároveň jednotlivé druhy půjček stanovují různé minimální limity, kolik si můžete půjčit. Přejděme tedy rovnou k otázce, jaké jsou typy půjček u České spořitelny?

Jaké jsou nabídky půjček od České spořitelny?

Česká spořitelna nabízí hned sedm různých druhů půjček. Je tedy na vás, co aktuálně od půjčky očekáváte a podle toho si půjčíte přesně na míru. Prvním typem půjčky od České spořitelny je klasická Půjčka. U tohoto typu úvěru si můžete půjčit od 20 000 až 600 000 korun. Půjčka od České spořitelny vám tak může posloužit jako základ pro nádherné auto nebo nový byt. Půjčku můžete získat bez ručitele, s pevnou úrokovou sazbou již od osmi procent, a to velice jednoduše buď pomocí aplikace SERVIS24, nebo on-line, nebo samozřejmě i na jedné z poboček České spořitelny. Dalším typem půjčky, který si u České spořitelny můžete zažádat, je Spotřebitelský úvěr.

Zajímavý článek:  Kde můžete zažádat o rýchlý úvěr

Půjčit si přes Spotřebitelský úvěr České spořitelny můžete až maximálně 60 tisíc korun, a to navíc bez nutnosti zajištění. Zároveň se Spotřebitelským úvěrem budete mít, jako i u předchozího typu půjčky, jistotu pevné úrokové sazby. Spotřebitelský úvěr můžete použít na vybavení domácnosti, na nové auto, na rekonstrukci, a to jak domu, tak i bytu, na dovolenou nebo na nějaké jiné spotřební zboží.

Dále Česká spořitelna nabízí Úvěr od buřinky. U tohoto typu půjčky si můžete půjčit částku až do 800 000 Kč. Peníze jsou v Úvěru od buřinky poskytovány zejména na rekonstrukci domu nebo bytu. Tudíž při částce vyšší 300 000 korun budete potřebovat podpis i manžela nebo manželky. Úvěr od buřinky je zároveň taktéž poskytován s pevnou úrokovou sazbou, která činí 6,85 %. V neposlední řadě z těch sedmi různých druhů půjček, které Česká spořitelna nabízí, zmíníme ještě jeden, a to Kreditní kartu. Jedná se o mezinárodní embosovanou platební kartu MasterCard, která je zároveň stálým úvěrem v jednom. Opakovaně tak můžete beztrestně čerpat peníze až do výše 200 000 Kč. Půjčenou částku můžete splatit až do 55 dní bez navýšení. Navíc nemusíte ničím ručit.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..