Jaké produkty nabízí Raiffeisen stavební spořitelna?

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí řadu produktů
imarksm / Pixabay

Nejenom klasická banka, ale také stavební spořitelna se skrývá právě pod tímto názvem. Důvod vzniku je s ohledem na služby jasný, a to pomoci především těm klientům, kteří touží po vlastním bydlení. Pokud v daném směru budeme konkrétní, je třeba si na úvod říci, co vlastně Raiffeisen stavební spořitelna nabídne. Produkty by se daly rozdělit do několika segmentů, a to:

Jak Raiffeisen stavební spořitelna pomůže, když chceme spořit?

Základem je samozřejmě ten nejdůležitější produkt, kterým je stavební spoření. Jeho výhody jsou zřejmé, a to hlavně vysoké zhodnocení, stejně jako možnost čerpat státní příspěvky. Dalšími pozitivy je i to, že naspořenou částku lze využít na cokoliv, nebo je možné vzít si také výhodný úvěr. I to tento produkt nabídne, Ať už chceme stavět, kupovat nemovitost, rekonstruovat, nebo cokoliv jiného.

Není to ale jenom tento spořicí produkt. Mezi další patří třeba i penzijní spoření. U něho je jasně dané, k čemu slouží a co nám může nabídnout. Primárně nás může zabezpečit ve chvíli, kdy přišel čas na naši penzi a kromě klasického důchodu tak chceme i nějaké peníze navíc. Další možnost, jak spořit, je také životní pojištění. Pokud se podíváme na charakteristiku tohoto produktu, potom nabídne toto: „Životní pojištění je vhodnou volbou pro majitele závazku ve formě úvěru či půjčky, který chce krýt své blízké před případným finančním zatížením vzniklým jeho úmrtím.“

Co když finance potřebujeme?

Druhá situace nastane ve chvíli, kdy peníze nechceme zhodnocovat, ale naopak je potřebujeme. V takových případech je nezbytností dobrý úvěrový produkt. Ani jeho získání nemusí být složití, jelikož Raiffeisen stavební spořitelna nabídne několik možností. Tou první je určitě klasika, a to standardní hypoteční úvěr – tedy hypotéka. Zde oceníte nejenom nízkou úrokovou sazbu, ale stejně tak možnost rozložení splátek třeba i na 30 let, stejně jako možnost odpočtu úroků z daňového základu.

Toto ale není jediným úvěrovým produktem, jelikož mezi další může patřit třeba překlenovací úvěr s označením Rekopůjčka, stejně jako úvěr Rekofin, nebo také již zmíněný úvěr ze stavebního spoření, který je spojený s tímto spořicím produktem.

Jaké další služby lze využít?

Mezi to další, co lze využívat u této spořitelny jsou třeba zmíněné kreditní karty, které poskytnou možnost finanční rezervy na cokoliv. Dále to ale mohou být i služby finančních poradců, kteří navrhnou vhodné možnosti, jak zacházet s vašimi penězi. Nechybí ale ani široká nabídka různých pojistek. V první řadě takových, které se týkají jak ochrany vaší nemovitosti a všeho kolem ní, ale jsou samozřejmostí i pojistky, které se týkají pojištění vaší domácnosti. I na to je dobré myslet, jelikož menší výdaje mohou uchránit i desetitisíce a statisíce. Totéž platí třeba v případě úrazového pojištění. I to lze sjednat.

Zajímavý článek:  Expres půjčka od GE Money už do několika minut!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..