Jaké služby můžete využívat, když využijete Servis24 přihlášení na účet?

Servis24 přihlášení na účet?
Kdyy využijete Servis24 přihlášení na účet?

Pokud chcete realizovat bankovní transakci, podívat se na historii plateb, nebo zřídit trvalý příkaz, máte dvě možnosti. Tou první je cesta do banky. Ta je samozřejmě složitá i časově náročná. Mnohem lepší volbou je zvolit internetové bankovnictví. Pokud máte učet u největší banky u nás, tedy České spořitelny, poradíme, jak na to.

Prvním krokem je využití služby Servis24 přihlášení na účet. Tedy využití internetové stránky Servis24.cz, kde je k dispozici přihlašovací formulář.

Přihlásit se můžete buď klasicky, a to s využitím vašeho klientského čísla a vašeho hesla. Není to ale jediná varianta, jelikož existuje ještě druhá. A to pomocí klientského certifikátu na čipové kartě. Následně už vám v přihlášení skutečně nic nebrání a vstupujete do aplikace.

V čem je Servis24 přihlášení na účet unikátní?

Rozhodně v tom, že máte na jednom místě skutečně vše, co konkrétně potřebujete k tomu, abyste svůj účet spravovali. Navíc nikoliv jenom jeden. Pod jedním přihlášením totiž můžete mít přehled o celé řadě možností. Vybíráme třeba:

  • Osobní účet
  • Podnikatelský účet
  • Úvěrové produkty
  • Účty v cizích měnách

Tímto ale základní přehled nekončí, jelikož levá část administrace vám nabídne možnost rychlé volby oblíbených položek. Ty si můžete sami nakombinovat, podle toho, co využíváte nejvíce. Jsou to především historie transakcí, zadání příkazu, nebo třeba realizace trvalých plateb.

Využívat lze i další služby

Nejsou to ale jenom služby, které by byly spojeny s vaším bankovním účtem. Je to i celá řada jiných služeb, jako například informace o spořicích produktech, které umožní zhodnocovat vaše peníze, stejně jako i o produktech úvěrových. Ty vám zase umožní jednoduchým způsobem peníze získat.

Zajímavý článek:  Co nabízí poštovní spořitelna Era?

V rámci internetbankingu ale Česká spořitelna nabídne i pojistné produkty, které mohou ochránit vás, nebo váš majetek. I zde platí, že díky platformě máte možnost jednoduše ke konkrétním produktům přistupovat a vybrat si tak takové, které patří mezi ty nejlepší. A to s možností i jejich online sjednání.

Služby virtuální pobočky

Dalším důvodem, proč Servis24 přihlášení na účet využívat jsou i služby takzvané virtuální pobočky. V rámci ní tak máte k dispozici jak důležité zprávy, tak i různé potřebné dokumenty, nebo řadu dalších nezbytných věcí, které můžete jako klienti potřebovat. A top vše logicky souvisí s tím, co samotná banka o této službě říká: „Služba SERVIS 24 umožňuje pohodlnou a rychlou správu Vašich financí bez nutnosti návštěvy pobočky České spořitelny.“

Na závěr samozřejmě nesmí chybět naše hodnocení, které je rozhodně pozitivní. Díky službě máte možnost rychle a efektivně spravovat své finance, a to nejenom z pohodlí domova, ale skutečně odkudkoliv. Stačí notebook nebo počítač a samozřejmě také připojení k internetu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..