Air bank konsolidace půjček uleví i té vaší peněžence!

Air bank konsolidace půjček
PublicDomainPictures / Pixabay

Půjčky, splátky, půjčky, splátky, půjčky, splátky … – je i tohle váš kolotoč? Ano, některé banky dělají vše pro to, abyste se jen stěží dostávali z tohoto platebního kolotoče. Jenže to není případ banky, která přišla na český trh jako poslední. Určitě ji znáte! Air bank nabízí konsolidace půjček, kdy se pro vás půjčky stanou vyloženě pohodovou záležitostí a konečně se rozmotáte z té platební spirály. A ušetřit u ní můžete až několik desítek tisíc!

Čtěte dále: Pokud potřebujete zřídit běžný bankovní účet u Air Bank, kontaktujte vašeho finančního poradce.

Air bank konsolidace půjček

Air bank konsolidace půjček je jedním z mnoha produktů, který tento nováček mezi bankami nabízí. Jak to všechno funguje? Máte-li, ať už u Air bank, nebo u jiných bankovních domů, několik půjček a úvěrů, které vám každý měsíc žerou pekelné částky, stačí si je převést do Air bank, pokud je máte u jiných bankovních subjektů, a zde vám budou převedeny do jedné jediné splátky. Sjednotit si tak můžete všechny vaše půjčky, úvěry, kreditní karty a v neposlední řadě i kontokorenty. Sjednocení vám nejen že ušetří spoustu nervů s kontrolou splátek, ale také vám ušetří nemalé peníze, které vaše peněženka určitě uvítá s otevřenou náručí!

Zajímavý článek:  Expres půjčka od GE Money už do několika minut!

Sliby, sliby, ale kde je praxe?

Pokud vám slova, ani sliby nic neříkají, pojďte si s námi tedy reálně spočítat, kolik ušetříte převedením a sjednocením půjček u Air bank. Air bank konsolidace půjček vám například v situaci, kdy máte jednu půjčku na 40 000 korun u České spořitelny a kreditní kartu, na které dlužíte 30 000 korun, u společnosti Cetelem, ušetří až 19 000 korun! To už je pořádná částka! Nejedná se tedy o pouhý marketingový tah, aby Air bank nalákal k sobě nové klienty. Je to opravdu realita, která se stává u Air bank skutečností! Není tedy důležité, jak moc jste nespokojeni s výší a podobou vašich aktuálních splátek, je důležité, jak moc jste ochotni ušetřit, platit méně a cítit se více šťastní!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *