Nebankovní půjčky na směnku – staronový trend v půjčkách

V posledních letech se hojně rozšiřují nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky. Ty jsou dneska tak běžnou součástí našich životů, že si je jednou zařídí téměř každý člověk. Ovšem trendem poslední doby jsou nebankovní půjčky na směnku. Nebankovní půjčky na směnku jsou, i když se to tak někomu nemusí zdát, nejstarší a nejjednodušší formou půjčky vůbec. Ještě v nádherných dobách první republiky byly nebankovní půjčky na směnku tak běžné, jako koupě chleba nebo mléka. Dnes už tomu tak není, i když vše může být dočasné.

V čem jsou nebankovní půjčky na směnku výhodnější?

Na odpověď jsme se zeptali odborníka na svém místě, finančního poradce Františka Dvořáka. „Nebankovní půjčky na směnku jsou velice výhodné pro samotného žadatele půjčky. Tento druh úvěru totiž není založená na předchozím doložení spousty nesmyslných dokladů, potvrzení a dokumentů. Žadatel o nebankovní půjčky na směnku pouze předloží občanský průkaz, nebo jiný doklad totožnosti a na základě toho půjčku získá. Žádné další potvrzení nepotřebuje,“ popsal největší výhody pan Dvořák.

Zajímavý článek:  Na co si dát pozor u půjčky od soukromých osob?
Nebankovní půjčky na směnku aneb nový „starý“ trend v půjčkách
titidianita / Pixabay

Kdy jsou nebankovní půjčky na směnku vhodné?

Nebankovní půjčky na směnku jsou tak nejvhodnější variantou v situaci, kdy rychle potřebujete peníze a nemáte čas obcházet banky a jiné finanční instituce, jen abyste doložili, že opravdu řádně pracujete, nebo na co půjčku vlastně potřebujete. Navíc, pokud se vám nepodaří splatit půjčku včas, nenaskáčou vám žádné smluvní pokuty, a to proto, že směnkou ručíte pouze za vaše závazky. „Ano, přesně takto nebankovní půjčky na směnku opravdu fungují. Právě to je jeden z důvodů, proč se tento dnes již velice starý způsob půjčování opět vrací do módy! Já sám jsem si už několikrát takto půjčil a nikdy jsem žádný problém neměl. To víte, i finanční poradce má své dny,“ dodává František Dvořák. V tomto případě žádné skryté podvody nebo háčky nehledejte!

Co vědět, než si vezmete spotřebitelský úvěr?


http://youtu.be/93hzHziulf4


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *