Půjčka Provident na nádhernou, luxusní bundu

Nádherné dvě usměvavé slečny, dva překrásní labradorští retrívři, rozkvetlý park – připomíná vám to něco? Ne? Tak co tohle – usměvavá slečna, která snadno půjčku získala i splatila? Už vám to něco připomíná? Ano, půjčka Provident! Vše výše popsané jsou totiž televizní reklamy Provident, které každý z nás viděl nejméně stokrát. Uvědomili jste si ale někdy, co je vlastně opravdu jejich poselstvím? Že získáte půjčku opravdu velice rychle, prostřednictvím telefonu, snadno a následně velice jednoduše půjčku splatíte? Pojďme si tedy teď vše připomenout!

Půjčka Provident

V životě každého z nás nastane chvíle, kdy potřebuje rychle půjčit peníze. Rozbitá pračka, porucha auta, renovace koupelny – je jedno na co peníze potřebujete, Provident je tady pro vás,“ říká odborník Providentu. Buď tedy můžete navštívit online stránky www.provident.cz, kde okamžitě vyplníte online dotazník, nebo můžete zavolat na jejich klientskou linku, prostřednictvím které si tak samo sjednáte půjčku.

Kolik si vlastně můžu půjčit?

U Providentu si můžete půjčit od minimálních čtyř tisíc na ty nejběžnější platby, až po neuvěřitelných 80 000 korun, díky kterým si už pořídíte opravdu pořádné vybavení do domácnosti, spoustu dárků pro nejbližší, nebo nádhernou dovolenou v některé z exotických destinací. Peníze můžete dostat jak na účet, a to maximálně do 13 dnů, tak i v hotovosti, do pouhých osmačtyřiceti hodin. Stačí si jen vybrat! Na stránkách Providentu vám také vše bude vypočítáno v kalkulačce, takže vše budete mít přehledně na očích a nestane se vám tedy, že byste se něco dozvěděli až po podepsání smlouvy, kdy už je většinou pozdě.

Zajímavý článek:  Půjčky od Home Credit? Synonymum kvality a jistoty!

Příklady, příklady a zase příklady

Pojďme si ukázat příklad, jak by to u Providentu mohlo vypadat. Například si chcete půjčit 10 000 korun, protože se vám opravdu strašně moc líbí ta luxusní, značková bunda, kterou prostě musíte mít! Vyberete si variantu, kdy vám půjčka bude vyplacena přímo v hotovosti, protože nechcete dlouho čekat, aby vám bundu někdo náhodou nevyfoukl. Nyní máte dvě možnosti. Buď si můžete vybrat variantu, kdy budete splácet pouze 45 týdnů a ve výsledku vrátíte Providentu i s úroky 17 251 Kč, nebo si vyberete druhou variantu, v rámci které budete splácet 60 týdnů a Providentu vrátíte i s úroky 18 361 Kč. Zdá se vám, že budete vracet Providentu nějak moc? Bohužel to je dáno tím, že jste si vybrali možnost vyplatit půjčku v hotovosti. Pokud byste si totiž vybrali vyplacení na účet, neplatili byste žádný poplatek za hotovostní inkasní službu a celá půjčka by pro vás byla o téměř 5 000 levnější. Jenže nádherná bunda, je nádherná bunda! Po vybrání a zkombinování všech těchto variant se dostanete k vyplnění formuláře a následně už budou penízky do několika hodin, nebo do několika dnů, jen a jen vaše!

Půjčka Provident je opravdu na vše
A_Werdan / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *