Půjčka bez příjmu – záchrana na poslední chvíli

Každému se dnes může bohužel stát, že přijde o zaměstnání a na úřadu práce pro něj není volné místo, nebo mu zaměstnavatel nezaplatí mzdu a tak podobně. Pokud to nepotkalo zrovna vás, můžete si gratulovat, ale nejspíš víte minimálně o jednom případu z vašeho okolí, kdy někdo, ne vlastní vinou náhle přišel o příjem.

Bez příjmu žádat o půjčku v bance je celkem zbytečné. Banka požaduje trvalý příjem, který je nutné doložit a dokonce musí jít o údaje, které platí minimálně tři měsíce. Co banka, to jiné podmínky, ale obecně co se půjček týče, je v tomto jistý základ.

Nebankovní společnosti

Jestliže nemůžete, popřípadě nechcete dokládat svůj příjem, ale přesto potřebujete v jistých chvílích finanční injekci, je pro vás vhodným řešením půjčka bez příjmu. Takovou službu poskytují finanční společnosti nebankovní, jež se dokonce prezentují přímo tím, že nabízí půjčku bez příjmu.

Půjčka bez příjmu
jodylehigh / Pixabay

Bez příjmu a bez zaměstnání
Aniž tak máte nějaký příjem či nikoli, je v tomto ohledu bezpředmětné. Finanční půjčku bez příjmu si berete s tím, že ani jeho výši či pravidelnost nemusíte uvádět a stejně tak není nutné sdělovat informaci o stavu zaměstnání (obvykle). Díky tomu tak půjčku bez příjmu získá i člověk nezaměstnaný, ženy na rodičovské, neboli mateřské dovolené, důchodci či invalidé anebo dokonce studenti (o půjčce pro studenty jsme psali před několika týdny) .

Zajímavý článek:  K čemu je doklad o příjmu při vyřizování půjčky

Půjčka bez příjmu pro ty, co nemají

Právě jmenované skupiny osob obvykle potřebují vyřídit půjčku, ale banka jim na základě nedostatečného nebo žádného příjmu půjčku zamítne. Co však dělat, když investice je nezbytná a potřebnou částku k dispozici takový jedinec nemá? Půjčka bez příjmu nabízí pro takové osoby řešení ve chvílích, kdy skutečně potřebují. Podstupují sice riziko, že dotyčný nebude řádně splácet, ale na to jsou připraveni a proto se i jistí vysokým úrokem za zpracování.

[quote]Při menších částkách, na které jsou půjčky bez příjmu obvykle sjednávány, však poplatek není tak žalostný a s daní za rychlé peníze k dispozici se tak nějak počítá.[/quote]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *