Tesko půjčka. Půjčka v obchodě

Tesko půjčka
geralt / Pixabay

Už se vám někdy stalo, že jste šli nakupovat a přinesli jste domů mnohem více věcí, které jste si původně ani nechtěli koupit? Ano, to je marketingový tah většiny obchodních řetězců. Jenže, jak tuto situaci vyřešit, pokud jste měli připravenou na nákup přesnou částku a teď vám to nevychází? To můžete vyřešit rychlou Tesko půjčkou, kterou si sjednáte přímo v obchodním centru.

Jak Tesko půjčka funguje?

Jste v jednom z mnoha obchodních řetězců Tesco, zjišťujete, že nemáte dostatek peněz na splacení celého vašeho nákupu, co teď? V tuto chvíli nemusíte tajně schovávat nákup pod tričko. Stačí ujít pár kroků navíc do stánku Tesco finančních služeb. Zde si vyberete výši půjčky, například od 20 do 150 tisíc, dále výše splátek a v neposlední řadě také dobu splácení. Takto máte nejhorší část za sebou a můžete se přesunout ke druhému kroku. V něm vyplníte vaše telefonní číslo, na které vám vzápětí bude zaslána zpráva s dalšími instrukcemi. Takto se přes několik kroků dostanete až ke své vysněné částce!

Co vše musím k Tesko půjčce doložit?

V prvé řadě si připravte potvrzení o příjmu, dva platné doklady totožnosti a údaje o firmě, pokud jste osobou samostatně výdělečně činnou. To je vše. Více toho po vás nikdo nebude a ani nesmí žádat! Tedy žádné poplatky za sjednání půjčky, žádní ručitelé, žádné zástavy, žádné důvody, na co půjčku potřebujete, ani nic dalšího podobného. Penízky vám následně budou okamžitě poslány na váš osobní bankovní účet, který uvedete.

Zajímavý článek:  Půjčky Hradec Králové - Profi Credit půjčka

Mám půjčeno, ale potřebuji udělat jisté změny…

Už máte penízky půjčené, všechno, co jste si chtěli koupit, jste si koupili, ale zjistili jste, že vám sjednané podmínky půjčky od společnosti Tesco nevyhovují? Žádný strach, Tesco se snaží vždy maximálně vyjít vstříc! Například si můžete změnit způsob splácení půjčky, a to třeba ze způsobu bankovního převodu na způsob poštovní poukázkou. Ani tuto skutečnost nemusíte nikomu oznamovat! Stačí pouze splátku vždy poslat na správný bankovní účet a navíc se správným variabilním symbolem.

Dále vám například nemusí vyhovovat výše vaší sjednané splátky. Tu si také můžete přizpůsobit, ale jen v případě, pokud jste uzavřeli dohodu o možnosti změny výše splátky. V takové situaci stačí pouze kontaktovat klientské centrum a vše bude během okamžiku změněno. V neposlední řadě vám nemusí sedět doba splácení a vy budete kupříkladu chtít splatit půjčku dřív. Opět žádný problém! Nezaplatíte za to navíc ani žádné poplatky, pokuty nebo penále. Stačí vytočit číslo na klientské centrum, kde se o všem necháte informovat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *