Za jak dlouho vám dorazí rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je finanční službou, kterou nabízí v drtivé většině nebankovní instituce. Půjčka je určena všem, kteří potřebují nějakou tu finanční výpomoc před výplatou nebo při nečekané události.

K té může dojít z důvodu zpoždění výplaty, sociálních dávek nebo jiných příspěvků. Pokud nemáte žádnou finanční rezervu a překvapí vás nevyhnutelné výdaje, nemalý problém je na světě. Právě pro tyto případy je zde připravena rychlá půjčka. Za jak dlouho se mohou peníze objevit na vašem účtu a jaká rizika s sebou tento produkt nese?

Rychlá půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Jak o rychlou půjčku zažádat?

Možností, jak zažádat rychlou půjčku máte hned několik. Řada nebankovních poskytovatelů nabízí sjednání půjčky prostřednictvím internetového online formuláře. Jeho vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Pokud by vás přepadlo nutkání vyplnit online dotazník nepravdivě, věřte, že tato vaše „snaha“ nebude ze strany poskytovatele oceněna ani akceptována. Společnosti totiž mají celou řadu nástrojů, jak ověřit vaši totožnost i případné další podmínky poskytnutí půjčky (bonitu, záznamy v registrech dlužníků atd.)

Kdy se objeví peníze na mém účtu?

Tato skutečnost se odvíjí od toho, zda vám byla žádost schválena, či nikoli. Po kladném vyřízení můžete své peníze obdržet během několika mála hodin, ale i dní. Vše záleží na bance, u které máte veden svůj běžný účet. Pokud máte stejnou banku jako poskytovatel rychlé půjčky, peníze se na vašem účtu objeví během několika mála minut. Pokud by tomu bylo jinak, na peníze si počkáte 2 až 3 pracovní dny.

Zajímavý článek:  Půjčky od Home Credit? Synonymum kvality a jistoty!

Pozor na rizika rychlé půjčky

Ani rychlá půjčka není tak úplně bez rizika. Velkou pozornost musíte věnovat zejména poskytovatelům, kteří tento produkt nabízejí. Zjistěte si maximum dostupných informací, pročtěte internetovou diskuzi http://pujcim-penize.cz/ nebo se poptejte ve svém okolí, zda má někdo s danou společností osobní zkušenost. Rizikové jsou také úroky a poplatky, které mohou občas přerůst v neúnosné náklady a dostat vás tak do prekérní situace.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..