Jaké SMS půjčky můžete získat ještě dnes?

04Půjčky si lidé sjednávají z různých důvodů, kromě vyřešení neuspokojivé finanční situace jsou časté i úvěry na bydlení, na nákup auta nebo na koupi různého spotřebního zboží. Pokud si ale chcete vzít jen malý úvěr, který zároveň zvládnete rychle splatit a nejdůležitější je pro Vás rychlost jeho vyřízení, budou pro Vás nejlepším řešením nebankovní SMS půjčky. Ty jsou dnes už tak rychlé, že posouzení žádostí je u nich prakticky okamžité a výplata na bankovní účet je zpravidla provedena ještě ten samý den, někdy dokonce během jedné hodiny. V tomto článku se na SMS půjčky podíváme blíže a doporučíme Vám několik společností, jež patří k těm nejrychlejším.

Co se skrývá pod označením SMS půjčky?
Na první pohled termín SMS půjčky evokuje úvěry, k jejichž sjednání se používají textové zprávy z mobilního telefonu. U některých poskytovatelů sice tato varianta možná je, ale spíše jen jako doplňková možnost. V praxi se ale pod označením SMS půjčky skrývají nebankovní krátkodobé úvěr, jejichž maximální výše většinou nepřesahuje 20 000 Kč, často jsou dokonce pouze do 5 000 Kč. Někdy bývají označovány také jako půjčky do výplaty – jsou totiž ideálním způsobem, jak získat rychlý úvěr, když několik dní před výplatou zůstanete na mizině a potřebujete, aby půjčka byla především rychlá.

Nejrychlejší způsob výplaty u SMS půjček
Někteří poskytovatelé těchto půjček umožňují i výplatu prostřednictvím poštovní poukázky a jsou tak vhodné i pro ty, kteří nemají vlastní bankovní účet. V takovém případě se ale nedá hovořit o rychlé půjčce – než peníze přijdou, musíte na ně čekat několik dní. Nejrychlejším, nejčastějším a ve většině případů také jediným možným způsobem výplaty je bezhotovostní převod na bankovní účet. Přesná doba převodu pak závisí na více okolnostech, jako je např. banka, u které máte účet (pokud ho máte u stejné banky jako úvěrová společnost, je to mnohem rychlejší) nebo den a čas, v němž jste si žádost podali. U rychlých SMS půjček už je ale celkem běžnou praxí, že peníze můžete mít na účtě během hodiny, v ideálním případě dokonce už během několika minut.

Zajímavý článek:  K čemu je doklad o příjmu při vyřizování půjčky

Zaplo půjčka je pro nové klienty zdarma
Jednou z nejrychlejších SMS půjček, kterou můžeme bez výhrad doporučit, je půjčka Zaplo.cz. Jedná se o klasický rychlý nebankovní úvěr, který má ale spoustu výhod, díky nimž stojí za úvahu. Hlavním lákadlem je bezesporu možnost první půjčky zdarma a to pro všechny nové klienty, kteří ještě u Zaplo.cz úvěr neměli. Hned napoprvé si mohou půjčit až 8 000 Kč, což je u půjčky zdarma poměrně vysoká částka. Doba splatnosti je maximálně 30 dní, není však problém si ji v případě potřeby za poplatek prodloužit. Zaplo půjčka je od druhé žádosti o úvěr již s poplatky, nicméně u opakovaných půjček se zvyšuje maximální výše úvěru a to až na 20 000 Kč.

Další rychlé SMS půjčky s bleskovou výplatou
Kromě Zaplo půjčky je ale na českém trhu i několik dalších výhodných nebankovních úvěrů, které slibují rychlou výplatu peněz na účet. K těm nejlepším patří Japonská půjčka, která stejně tak jako Zaplo.cz umožňuje získat první půjčku zdarma. U dalších žádostí už samozřejmě poplatek účtuje, je to ale pouhých 33 Kč za každou tisícovku – v tomto směru tak Japonská půjčka nejvýhodnější.

K rychlým SMS půjčkám, které jsou napoprvé zdarma, patří také Via SMS, z ostatních úvěrových nabídek je oblíbená např. Kredito24, CreditOn nebo Creditsor. Ve všech případech, kde je první půjčka zdarma, je ale třeba dodat, že to platí pouze při první žádosti – u další už se poplatkům nevyhnete.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *