Půjčky ihned vyřeší problém! Pozor však dávejte na rizika

Různorodé druhy půjček patří v dnešní době k hojně využívané finanční službě. O půjčku dnes již může zažádat student střední školy, maminka na mateřské, podnikatel, ale i senior nebo nezaměstnaný. Snadná dostupnost půjček přispívá k rostoucímu počtu osobních bankrotů, které se k poslednímu dni roku 2013 zvýšily oproti roku minulému takřka o 40%.

Hojně využívaným produktem jsou tzv. „půjčky ihned“, díky kterým můžete získat větší, či menší finanční injekci takřka okamžitě. Kam pro půjčky ihned zamířit a jaké riziko s touto finanční služnou podstupujete? To vše a ještě mnohem více se dozvíte na následujících řádcích.

Kdo poskytuje půjčky ihned?

Půjčky ihned jsou doménou zpravidla nebankovních institucí. Tyto instituce zpravidla poskytují půjčky bez toho, aby nahlíželi do registrů dlužníků nebo zkoumali žadatelovu solventnost, či příjem. Pokud tedy máte záznam v registru dlužníků, nebo je váš příjem minimální, či dokonce žádný, s žádostí u banky s takřka stoprocentní jistotou nepochodíte. Pokud však zamíříte k nebankovnímu zprostředkovateli, půjčku vám zde mohou vyřídit bez zbytečných průtahů a komplikací.

Zajímavý článek:  Půjčka před výplatou přijde vhod každému

Jaké jsou rizika nebankovních půjček?

Pokud jste se rozhodli oslovit nebankovní institucí, a zažádali jste zde o poskytnutí SMS půjčky ihned, připravte se na poměrně vysoké úroky, případné poplatky za vyřízení nebo vedení půjčky. Pokud byste narazili na poskytovatele nebo zprostředkovatele, který vás žádá o nějakou finanční zálohu předem, buďte obezřetní. S největší pravděpodobností se jedná o podvodníka, který shrábne zálohu, a vy už jej nikdy v životě neuvidíte.

Pozor na rizika: Další riziko souvisí s termíny splatnosti. Nevsázejte na to, že budete vypůjčené finanční prostředky automaticky splácet k určitému datu každý měsíc.

Někde po vás budou chtít splátku třeba v týdenních nebo desetidenních intervalech. Proto je nutné informovat se již předem na termíny splatnosti a nečekat na upomínky, které se začnou hromadit v poštovní schránce.

Půjčky ihned – řešte vaše problémy

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *