Jak vypadá a jaké má výhody rychlá půjčka bez registru?

CreditON půjčka ihned bez registru
CreditON půjčka ihned bez registru

Když hledáme nejlépe vyhovující půjčku, často hledíme na několik konkrétních parametrů, mezi které patří jak rychlost, tak samozřejmě i jednoduchost získání. Obojí dnes může splnit jeden úvěrový produkt, kterým je rychlá půjčka bez registru. Ten dnes najdeme v segmentu nebankovních půjček, a to dokonce pod různými označeními. Pokud budeme rámci nich konkrétní, může se daný produkt nazývat třeba takto:

Princip je ale ve všech případech stejný, a to snaha o to, aby klient získal své finance rychle, jednoduše a bez zbytečných časových průtahů. A jak si brzy řekneme, zatím se tomu skutečně daří.

Kolik peněz rychlá půjčka bez registru nabídne?

Často přesně tolik, kolik lidé potřebují. Pokud si totiž o daný úvěr žádáme, je to hlavně dáno tím, že potřebujeme řešit krátkodobé finanční problémy. V tomto tak máme možnost získat několik set korun, stejně jako máme možnost půjčit si i několik tisíc. A to jednoduše, z pohodlí domova, bez zbytečných průtahů. Jsou ale i společnosti, u kterých se můžeme dostat třeba i na 20 000 Kč. Ideálním příkladem je společnost CreditON.

Na jak dlouho?

S nízkými částkami souvisí i kratší termín splatnosti. V tomto ohledu se totiž rychlá půjčka bez registru nesplácí pravidelně, nýbrž jednorázově. Lhůta splatnosti může být od jednoho dne, po jeden měsíc. I zde ale platí, že třeba Ferratum nabídne až 45 dní. Samozřejmě co většina poskytovatelů nabídne, to je možnost prodloužení daného termínu. A to i několikrát.

Zajímavý článek:  Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Například společnost Zaplo v tomto směru uvádí toto: „Je Vaší povinností zajistit dostatečné finanční prostředky, aby byly Vaše půjčky hrazeny včas. Nicméně, chápeme situace, kdy nebudete moci dodržet dohodnuté datum splatnosti. V takovém případě nás neprodleně kontaktujte.“

Co je třeba splnit?

Nebudeme přehánět, pokud řekneme, že téměř nic. Takto jednoduché totiž dané půjčky jsou. Jediné, co obvykle stačí, je plnoletost, doklad totožnosti a samozřejmě tuzemské státní občanství. Následně už stačí vyplnit jednoduchý formulář na webu konkrétní společnosti a žádost je podána. Rázem se spustí automatický proces schválení, v rámci kterého není třeba nikam chodit, ani nic tištěného sepisovat a podepisovat.

Víte, že … U těch nejlepších společností tak můžete mít své peníze na účtu i za pár desítek minut.

Jak je to s úroky?

I ty mohou být výhodné, jelikož v některých případech nabídnou poskytovatelé úrokovou sazbu nulovou. V takovém případě je půjčka dobrou volbou. V rámci standardních úroků je vhodné dát si na ni pozor. Proč? Jelikož během jednoho měsíce můžete zaplatit navíc i třetinu toho, kolik jste si půjčili. Nehledě na případné další poplatky, třeba při opakovaném prodloužení termínu. S tím, jak vás tento postup vás poté může přivést až do dluhových pastí, se seznamte zde.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *