Jaká parametry mají půjčky ihned?

Využili jste již půjčky ihned?
PublicDomainPictures / Pixabay

Získat peníze bez jakýchkoliv zbytečných průtahů, stejně jako získat peníze z pohodlí domova, bez složitých formalit. To je v dnešní době sen mnohých lidí a rozhodně nelze říci, že by byl jakkoliv nesplnitelný. Dokonalou ukázkou toho, že to skutečně jde, jsou totiž půjčky ihned. Ty spadají do segmentu mikropůjček a pokud bychom měli ukázat několik společností, kteří je nabízejí, jsou to:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • Kredito24
  • CreditON

Kolik peněz nám půjčky ihned nabídnou?

To hlavní, co bychom měli sledovat, je výše peněz, které nám vlastně půjčky ihned mohou nabídnout. Zde musíme podotknout, že to jsou hlavně nižší částky, nejčastěji potom ve výši několika tisíců korun. Startovní sumy bývají na částce 500 Kč, přičemž se lze dostat i na 10 000 Kč, stejně jako i na sumu 20 000 korun českých. Ta je ale v daném segmentu poměrně výjimečnou nabídkou hlavně pro opakované žadatele, kteří neměli v minulosti se splácením problém.

S penězi souvisí také splatnost. Zde určitě zapomeňte na pravidelné splácení, jelikož peníze je třeba spolu s úrokem vrátit jednorázově, a to na účet dané nebankovní společnosti. Nejčastěji je datum splatnosti od jednoho dne, a to po dobu jednoho celého měsíce.

Pozor: Jsou ale také výjimky, kdy je možné vzít si peníze i na 45 dní. S čím je dále možné počítat, to je určitě fakt, že termín splatnosti jde bez problému několikrát prodloužit.

Jaké jsou podmínky získání?

Ty jsou určitě to nejzajímavější, jelikož jsou skutečně minimální. I to je jeden z důvodů, proč mohou dané finance pomoci opravdu každému. S tím také souvisí i rychlost, kdy třeba Kredito24 uvádí: „Nabízíme drobné půjčky v expresním čase. Vyplnit přihlášku trvá pouze 2 minuty a peníze převedeme na Váš účet okamžitě“ I to je jeden z důvodů, proč jsou samozřejmě vyhledávány. Ostatní společnosti na tom z hlediska rychlosti jsou podobně a tak je možné mít peníze připraveny opravdu za pár minut.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha - jaké možnosti nám nabídnou?

S tím, že vše proběhne z pohodlí domova, souvisí také to, že není třeba vyplňovat jakékoliv smlouvy, stejně jako není nutné třeba to, že budete dokládat příjem. Nahlíženo ale není ani do registrů a tak stačí plnoletost a vlastní bankovní účet.

Vyplatí se půjčky ihned?

Pokud využijete nabídek, kdy lze získat první půjčku zcela zdarma, potom určitě ano. Klasické možnosti ale tolik výhodné nejsou. A to především kvůli vysokým úroků, stejně jako hlavně kvůli tomu, že musíte počítat i s poplatky, které souvisí třeba s prodloužením. A ty mohou činit i několik tisíc korun měsíčně. A to je problém, který je zkrátka třeba řešit hlavně ve chvíli, kdy máme finanční komplikace a nechceme ještě větší. Proto každému doporučujeme to, aby si žádost promyslel skutečně velmi důkladně a dobře. Jedině tak mu půjčky ihned opravdu pomohou a nepřinesou mu další finanční komplikace a nedostanou ho do dluhové pasti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *