Finská půjčka ihned

Finská půjčka ihned
niekverlaan / Pixabay


Zvláštní označení finanční půjčky, která své jméno dostala právě po zemi svého původu, ale nejde v žádném případě o nějaké oficiální jméno, jež by konkretizovala tato data. Finská půjčka přišla znenadání z Finska a začala ji šířit právě nebankovní finanční společnost, která ji tak pojmenovala a rozšířila po takřka celém světě.

Jak dlouho se Finská půjčka ihned nabízí?

Finská půjčka se na českém trhu nabízí od roku 2005 a jako první s ní přišla finská (jak jinak) nebankovní společnost Ferratum, jež zakotvila právě i v Česku a tento pojem významně rozšířila.

Prakticky jde o krátkodobou, respektive mikro půjčku, která je poskytována v malých částkách a na krátkou dobu.

Jiné názvy finské půjčky
Protože se v posledních letech významně rozšířila, rozšířila se i nabídka jednotlivých produktů a finské půjčky se rozvětvily. Získaly název, jako je SMS půjčka, on-line půjčka, mikropůjčka a mnohé jiné. Vždy se však jedná o klasickou finskou půjčku, pakliže je poskytnuta malá finanční částka, maximálně do deseti tisíc korun, se splatností na třicet, někdy i čtyřicet dní. Vždy v závislosti na podmínkách daného poskytovatele.

Zajímavý článek:  Kdy se nám bude hodit Japonská půjčka?

Pro koho je finská půjčka výhodná?

Další názvy klasické finské půjčky jsou i půjčka před výplatou, do výplaty apod. Z čehož plyne, že velký zájem mají o finskou půjčku ti, kterým do výplaty zbývá několik dnů, ale jejich kapsy jsou prázdné a náhlé výdaje nemohou z vlastních prostředků tak pokrýt. V tu chvíli se právě klienti uchylují k hledání možností, jak náhlé výdaje vyřešit a jako jediná schůdná možnost se jeví jako finská půjčka, v tomto ohledu například daná půjčka před výplatou.

Pojem finská půjčka

Ať se často pojem finská půjčka objevuje a skloňuje, není to oficiální pojem, ale pouze označení, které nám má napovědět, o jaký specifický druh půjčky jde. Většinou finská půjčka nebývá obdařena úrokem, ale pouze poplatkem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *