V čem je unikátní nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka
kropekk_pl / Pixabay

Když tento úvěrový produkt přišel na náš trh, znamenalo to doslova revoluci. A to z toho důvodu, že lidé byli doslova ohromeni tím, co vlastně daná možnost nabídne a jak je jednoduchá. Pokud jste ještě neměli čest poznat, v čem je nová extra rychlá krátkodobá půjčka unikátní, přinášíme vám soupis těch hlavních předností, které oproti klasickým půjčkám má.

Jednoduché a rychlé vyřízení

Tím nová extra rychlá krátkodobá půjčka určitě dominuje. A to proto, že samotnou žádost podáte online či prostřednictvím SMS zprávy a dále se už nemusíte o nic jiného starat. Dojde totiž k tomu, že se spustí automatický schvalovací proces, který nemusí trvat déle, než několik desítek minut. A že je to pravda, to dokazuje i citace z webu jednoho z poskytovatelů, a to společnosti CreditON:

Na rozdíl od jiných druhů půjček, rozhodnutí o přidělení nebankovní půjčky probíhá částečně automaticky. Postup přidělení krátkodobé půjčky probíhá online. Proto se jim také často říká nebankovní půjčka online. Žádost se podává jednoduše přes internet nebo prostřednictvím SMS. Vybavení krátkodobé nebankovní půjčky je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získat peníze již za několik minut po schválení žádosti.

S rychlostí samozřejmě souvisí i to, že vy jako žadatelé nemusíte nic dokládat. Jsou sice poskytovatelů, které vyžadují zaslání kopie dokladů, nebo korunový registrační poplatek. Ty však hodnotíme negativně a raději máme takové, u kterých nic z toho není třeba. Stejně tak není třeba nahlížet do registrů, ani dokládat vaše zaměstnání, nebo váš příjem ze zaměstnání či podnikání. Požádat si tak mohou žadatelé o půjčku v Karlovarském kraji:

  • Lidé ekonomicky činní
  • Lidé v důchodu
  • Studenti
  • Nezaměstnaní
  • Maminky na mateřské dovolené
Zajímavý článek:  Půjčka do výplaty první zdarma je určena novým zákazníkům

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka nabízí širokou škálu částek

Dalším důvodem, pro který je tento typ půjčky skutečně unikátní, je zcela určitě také škála částek, kterou poskytne. Když extra rychlá krátkodobá půjčka na našem trhu začínala, bylo samozřejmostí, že k dispozici byla jenom částka v rozmezí 500 – 5 000 Kč. Dnes ale není problém dostat se i na hodnoty vyšší, které atakují i hranice 15 nebo 20 tisíc korun. Termín splatnosti však i nadále zůstává, a je poměrně krátký, a to 30 dní. Ačkoliv to může klientům přinášet problémy, na druhou stranu musíme říci, že mají možnost si tento termín prodloužit, a to třeba i několikrát v průběhu celého roku.

Jak je to s úroky?

Unikátem jsou určitě i úrokové sazby, o kterých musíme negativně říci, že jsou poměrně vysoké. Například desetitisícová půjčka vyjde i na 3 000 korun českých měsíčně. Na druhou stranu mnoho poskytovatelů nabídne možnost první půjčky zcela zdarma. Tím se tak dostáváme k nejvýhodnějšímu produktu na našem trhu. A proto ho musíme také pozitivně ohodnotit, jelikož v tomto případě určitě není důvod váhat nad tím, zda si peníze tímto způsobem půjčit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..