Hotovostní půjčka Home Credit

Půjčka která Vám vrací splátky - Home Credit a.s.
Půjčka která Vám vrací splátky – Home Credit a.s.


Půjčku 150 000 a další podobně vysoké částky na českém trhu neposkytne jen tak někdo. Výše uvedené částky, tedy nabízí, co se týče nebankovního sektoru, jen několik málo finančních společností, mezi kterými dominuje Home Credit.

Hotovostní půjčka Home Credit

Finanční společnosti Home Credit, je společností, která se českém trhu je známá především pro své spotřebitelské úvěrů. Díky těmto úvěrům se dostala do širokého podvědomí většiny obyvatel ČR a také se na ní pro zřízení spotřebitelských úvěrů i dále obrací. Jenže v nedávných letech začala také provozovat klasické půjčky, kdy nabízí i půjčky 150 000. A v tomto ohledu nemá, co se nebankovních společností na českém trhu, mnoho konkurence.

Půjčka 150 000

V praxi se to má tak, že pokud si klient zažádá o půjčku u Home Credit na čtyřiaosmdesát měsíců, pravidelně splácí, měl by zaplatit v konečném důsledku 235 116 Kč. Což sice není žádná výhodná nabídka, jenže hotovostní půjčka Home Credit se nyní nabízí s výhodnou akcí. Pokud klient bude řádně hradit splátky a pravidelně odvádět, pak je mu z této částky vráceno 58 779 Kč. A to už je jistě dost zajímavá nabídka. Klientovi se tedy vrátí celých jednadvacet splátek.

Jde to u každého zákazníka?

V této záležitosti by se tak dalo předpokládat, že nemá Home Credit konkurenci, protože nabídka půjčky 150 000 je výhodnější, než od banky. Jenže zákazník musí projevit skutečně dobrou reputaci a být vzorným splácejícím dlužníkem, jinak ho tak štědrá odměna mine.

Žádost o půjčku 150 000 Home Credit

Jenže skutečně ne každý může být klientem Home Creditu, který tak zvýhodněnou nabídku dostane.

  • klientem musí být občan s dostatečně vysokým a hlavně pravidelným příjmem, který je schopen bez potíží doložit,
  • žadatel o půjčku ve výši 150 000 nesmí mít problém se splácením v historii,
  • musí být řádným klientem, jež vždy a vše platí včas,
  • žadatel o půjčku nesmí mít záznam v registru dlužníků.
Zajímavý článek:  Půjčka Home Credit: a faktury nemusí být noční můrou

Kreditní skóre
Protože Home Credit cílí na udržení si svých zákazníků, nabízí nejvýhodnější podmínky právě pro ty osoby, které si u ní pravidelně půjčují a zřizují spotřebitelské úvěry. Nejen půjčku 150 000, ale i jiné produkty a podmínky k nim, ovlivní fakt, který Home Credit nazývá kreditním skóre. Do kterého se zaznamenávají údaje, nejen výše uvedené, ale i věk žadatele, rodinný stav s počtem všech vyživovaných dětí. Dále je nutné mít přehled o měsíčních nákladech na živobytí a nedílnou součástí je i informace, zda žadatel o půjčku bydlí ve vlastním, nebo pronájmu. To všechno je nutno znát a vědět k tomu, aby danému žadateli o půjčku ve výši 150000 Kč byla tedy částka vydána a také za jakých podmínek.

Kontakty na Home Credit
Název společnosti: Home Credit, a. s.
Adresa: Moravské náměstí 249/8 602 00 Brno
Telefon: 840 155 155
E-mail: homecredit@homecredit.cz
Pracovní dny: od 8 do 18 hod

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..