Půjčky bez registru ihned? U HFS!

Půjčky bez registru
DerDani / Pixabay

Registr dlužníku je novodobým bičem na nepoctivce. Jenže na něj doplácejí i poctiví, spolehliví a seriózní lidé, kterým náhled do registru oddaluje schválení půjčky a tak následné využití penízků například na koupi nového auta. Proto už některé společnosti o nahlížení do registru dlužníků upouští, a to proto, aby nepřišli o všechny své důležité zákazníky. Jednou takovou společností je i společnost s ručením omezeným, HFS.

Co HFS s.r.o. nabízí?

U společnosti HFS získáte nejen půjčky bez registru ihned, ale také půjčky bez ručitele, hypotéky, půjčky na exekuci nebo půjčky se zástavou. To vše HFS nabízí buď telefonicky, nebo prostřednictvím online rychlého formuláře.

Potřebuji půjčku bez registru ihned, jak na to?

U HFS s.r.o. si můžete půjčit od 10 000 až do 50 000 Kč bez registru a bez ručitele. Stačí buď jen zavolat na zákaznický servis, kde s pracovníkem společně vyplníte dotazník. Pracovník společnosti HFS se vás bude ptát na takové ty typické údaje, kterými jsou vaše jméno, váš věk, trvalé bydliště apod. Výsledek žádosti, tedy zda vám žádost byla schválená či naopak, se dozvíte už do 30 minut. Pokud byla vaše žádost schválená, získáte od pracovníka společnosti HFS další informace o tom, jak půjčku realizujete, co ještě dodáte za dokumenty apod. Po celém tomto procesu obdržíte půjčku v hotovosti, a to ihned! Další možností, jak získat úvěr od společnosti HFS s.r.o., je vyplnění internetového formuláře. Obratem na vyplněný a odeslaný formulář obdržíte instrukce pro vyřízení půjčky, jakými je například seznam dokumentů, jaké budete muset předložit, váš splátkový kalendář a další.

Zajímavý článek:  Kde jsou výhodné nebankovní půjčky? Brno dominuje!

Ještě něco musím o půjčkách od společnosti HFS vědět?

K tomu, abyste si půjčili jakoukoliv částku od HFS, musíte být starší 18 let, musíte mít pravidelný příjem a navíc musíte mít trvalý pobyt na území České republiky. Za půjčku ale nebudete platit předem žádné poplatky! Půjčku získáte ihned v hotovosti po podpisu smlouvy o půjčce. V neposlední řadě můžete půjčky kdykoliv předčasně splatit!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..