Cofidis půjčky a pojištění – vše na jednom místě!

Chcete si půjčit, ale bojíte se, že třeba nebudete moct časem splácet? Už nemusíte! Cofidis vám nejen půjčí, ale zároveň vám nabídne pojistit si váš úvěr proti neschopnosti splácet. Stejně jako Cofidis půjčky si můžete zařídit i pojištění proti platební neschopni rychle a pohodlně přímo přes internet.

Cofidis pojištění půjčky?

Cofidis pojištění zahrnuje nejen pojištění proti neschopnosti splácet v budoucnu váš úvěr, ale dále také pojištění pro případ ztráty zaměstnání, kdy vám bude uhrazena celá jedna měsíční splátka, můžete tak začít plnit splátkový kalendář až od druhého měsíce. Dále se pojištění vztahuje na případ pracovní neschopnosti, což je například v období během těžké nemoci, nebo po těžké operaci. Opět vám i v tomto případě bude uhrazena kompletně celá jedna měsíční splátka a splátky vám budou hrazeny po celou dobu pojistné události.

Další oblastí, na kterou se pojištění Cofidis vztahuje, je úplná ztráta samostatnosti. Tato situace může nastat například po velice těžké autonehodě. I když si nikdo z nás nic takového hrozného nepřeje, nikdy nevíte, co se může stát a proto je lepší se hned pojistit! Bude vám tak uhrazena celá dlužná částka a získáte tak okamžitou ochranu. Je přece totiž nesmyslné, aby ve chvíli, kdy vy i vaše rodina čelíte takové ráně, jako je ztráta samostatnosti, jste ještě navíc řešili exekuce a opletačky se soudem. V neposlední řadě se pojištění Cofidis půjčky vztahuje i na úmrtí. V takovém případě bude opět ihned splacena celá dlužná částka.

Zajímavý článek:  Okamžité půjčky od Zaplo.cz

Pojištění máte, co takhle si tedy sjednat Cofidis půjčky?

Pojištění od společnosti Cofidis jsme vám již popsali a vysvětlili, nyní tedy přejděme k tomu nejdůležitějšímu, a tím je půjčka. Cofidis půjčky si můžete sjednat přímo přes internetové stránky, nebo prostřednictvím jejich zákaznické linky. Na internetu si nejdříve vyberete částku, jakou byste si rádi půjčili. U Cofidis si můžete půjčit od 40 000 až do 500 000 Kč. Jakmile máte částku vybranou, pokročíte ke druhému kroku, kterým je vybrání si délky splácení. Délku splácení si můžete nastavit minimálně na 12 měsíců, maximálně na 60 měsíců. Prostě tak, jak vám to nejvíc vyhovuje. V neposlední řadě vyplníte kontaktní a osobní údaje a už jen budete čekat, zda vaše žádost bude úspěšně schválena, či nikoliv.

Cofidis půjčky
fotometin / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..