Výhody hotovostních půjček – půjčky ihned na ruku

Půjčka ihned na ruku
PublicDomainPictures / Pixabay

 


V případě krátkodobých půjček jsou většinou zřizovány půjčky online, kdy se peníze odesílají na bankovní účet do několika minut. Velkou výhodou tohoto způsobu je především to, že člověk nemusí nikam docházet, ani čekat osobní návštěvu zprostředkovatele půjček aj. Jenže ne každý má bankovní účet, nebo má k bankovnímu účtu přístup. Mnozí lidé mají díky dluhům bankovní účty blokovány na určitou dobu.

Diskrétně na ruku

Velice častou je brána půjčka ihned na ruku, tedy hotovostní půjčka proto, že je to půjčka poměrně i diskrétní. U půjčky ihned na ruku nemusí nikdo zjistit, že jste si půjčku vzali a tak ji udržíte v tajnosti nejen před rodinnými příslušníky, ale třeba i bankou.

Když je zablokovaný účet

Nejen blokace bankovního účtu, ale třeba v případě lustrace právě účtu by bylo nemilé se zpovídat z toho, když přijde částka půjčky na účet, co to je. Půjčka ihned na ruku zbaví této povinnosti se zpovídat a navíc si peníze může žadatel užít ihned. Půjčka na ruku k tomu také dává možnost.

Zajímavý článek:  Půjčky do 3000 ihned online – to je Click Credit

Víte, kdy peníze máte

Velkou výhodou půjčky ihned na ruku (http://zajimave-tipy.cz/nebankovni-pujcky-ihned-na-ucet/)je také to, že žadatel, který o půjčku zažádá, má dokonalý přehled, kdy peníze má. Při převodu na účet je potřeba pořád kontrolovat a nervózně vyčkávat, až se peníze na účtu objeví, ale u půjčky ihned na ruku je tato povinnost a skutečnost zažehnána. Jestliže jsou vám po podpisu smlouvy vyskládány bankovky z půjčky ihned na ruku, pak je vám jasné, že v tu chvíli již peníze máte a je možno je použít.

Výhody hotovostních půjček obecně

Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného, ale spousta z těch, kteří o nebankovní půjčku ihned na ruku žádají, nemají bankovní účet a tak je pro ně hotovostní půjčka jedinou možností. Navíc si tito lidé spíše zažádají o půjčku ihned na ruku, než čekat třeba i pár dnů, než je zprostředkovatel navštíví.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *