Hotovostní Tesco půjčka – na míru, pro vás!

Již osmnáct let si můžete zajít nakoupit do obchodních sítí Tesco. Zde jste za tu dobu byli přilákáni nejednou výhodnou nabídkou, nejednou akcí pro zákazníky a také nejedním netradičním výrobkem. Jednou z těchto opravdu netradičních nabídek je i Hotovostní Tesco půjčka, kterou si můžete sjednat přímo v obchodním centru.

Pro mnohé zákazníky to byl zprvu šok – přece jdete do obchodu utrácet, ne získávat další peníze. Po čase si ale zákazníci na nový produkt Tesca zvykli a začali jej hojně využívat. Jenže to není vůbec všechno, co Tesco v oblasti finančních služeb nabízí. Můžete zde také nakoupit na splátky, nebo si sjednat Clubcard kreditní kartu. Zůstaňme ale u prvního zmiňovaného produktu, kterým je Hotovostní Tesco půjčka.

Hotovostní Tesco půjčka – co všechno o ní musíte vědět

Tesco půjčka je nabízena jak přímo osobně na stáncích v prodejnách Tesco, tak také na internetu, aby byla lépe dostupnější široké veřejnosti. Vybrat si můžete částku od minimálních dvaceti tisíc, až po maximálních sto padesát tisíc korun. Všimněte si, že ani během vyřizování, ani během vedení, ani během splácení nebudete platit za Tesco půjčku žádné poplatky. Tím se Tesco půjčka vymyká dnešním konvencím.

Zajímavý článek:  Cofidis půjčky a pojištění – vše na jednom místě!
Clubcard kreditní karta
falco / Pixabay

Pokud jste vlastníkem karty Clubcard, tedy jste-li stálým zákazníkem Tesca, získáte na ni, díky sjednané půjčce, každý měsíc 100 bodů navíc. Za získané body na vaší Clubcard kartě si můžete následně koupit levnější zboží nebo potraviny, můžete vyhrát různé hodnotné ceny, nebo obdržíte kupóny ušité přímo vám na míru. Takže se to opravdu vyplatí!

Hotovostní Tesco půjčka má následně tu výhodu, že si výši splátek a na ně navazující dobu splácení, nastavujete úplně sami a nejste tedy hnáni do kouta penězi chtivými úředníky. Tesco se chce přizpůsobit hlavně vám! Ne sobě a svým plánům a cílům! Pokud budete spokojeni vy, bude spokojeno i Tesco! To je motto tohoto obchodního giganta!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *