Půjčka 7 a její hlavní charakteristika

Půjčka 7 vám přijde vhod
Půjčka 7 vám přijde vhod

Na trhu nebankovních půjček je dnes několik desítek hlavních poskytovatelů. V silách běžného člověka tak mnohdy není si je všechny zapamatovat a znát. Proto postupně přicházíme s mapováním mnoha z nich. A mezi jednu z takových možností určitě patří také poskytovatel Půjčka 7, kterého bychom našli na stejnojmenné webové adrese. Už z úvodní stránky jasně vidíme, že jde o poskytovatele ze segmentu mikropůjček, tedy půjček před výplatou.

Kolik peněz a jakou splatnost Půjčka 7 nabídne?

To, co každého zajímá nejvíce, to jsou určitě peníze, které lze tímto způsobem získat. Zde musíme být konkrétní a zaměřit se nejprve na segment nových klientů. Pro ně je připravena suma v rozmezí 1 000 – 4 000 Kč. Ta může být kombinována s termínem splatnosti, který si také zvolí samotný žadatel. Nejkratší lhůtou, jakou Půjčka 7 nabídne, je doba jednoho týdne. Nejdelší dobou je 28 dní, což je součet, který odpovídá přesně 4 týdnům.

Podíváme-li se na možnosti stávajících klientů, tak u nich jsou termíny splatnosti zcela stejné, jako u těch, kteří žádají postupně. Jinak tomu ale je v segmentu částek. Ty sice také začínají na hodnotě 1 000 Kč, ale dostat se lze až na poměrně zajímavou sumu 15 000 Kč. A jelikož může být problémem splatit ji do termínu, nabídne poskytovatel možnost jejích prodloužení, a to třeba i o dalších 28 dní.

Jaké jsou podmínky získání?

Půjčka bez konkrétních podmínek nikde na světě neexistuje. Proto ani tato není žádnou výjimkou. My se zaměříme hlavně na podmínky získání, jelikož ty jsou to nejdůležitější, co žadatele zajímá. Zde je třeba splnit 4 nejdůležitější věci:

  • Věk nad 21 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Bezdlužnost – nemít dluhy po splatnosti
  • Zaměstnání s jistotou pravidelného příjmu

Poradíme, jak zatočit s dluhy.

Vyřízení půjčky online

Ačkoliv podmínky mohou být hlavně s ohledem na nutnost příjmu složitější než u jiných společností, ze samotné charakteristiky procesu žádosti vyplývá, že ten není nijak ověřován. Logicky je tedy Půjčka 7 určena téměř pro každého. Proces vyřízení má celkem 3 hlavní fáze. Je to výběr půjčky, registrace a následně je to vyřízení a o tom společnost píše toto: „Pokud jste úspěšně dokončili proces Vaší registrace, tak byla Vaše žádost odeslána ke schválení. Naše vyjádření o poskytnutí půjčky obdržíte telefonicky nebo formou SMS obvykle do 15 minut.

Zajímavý článek:  Cetelem půjčka vám může pomoci v nesnázích

Ačkoliv vše vypadá poměrně pozitivně, nesmíme zapomenout zmínit důležité negativum. Tím jsou hlavně vyšší úrokové sazby. Ty se však nijak nevymykají standardu v této oblasti a tak i tady můžeme počítat s tím, že se pohybují okolo 30 procent v rámci jednoho kalendářního měsíce. Proto nemůžeme daný produkt ohodnotit, ani doporučit jednoznačně, jelikož vlivem toho může často přijít i komplikace se splacením, která se může umocnit dalším problémem. Tím je poplatek za prodloužení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..