Nabídne Cofidis půjčky bez registru?

Nabídne vám Cofidis půjčky bez registru?
Nabídne vám Cofidis půjčky bez registru?

Půjčky jsou všude kolem nás. Podíváme-li se na základní dělení, je třeba rozlišit mezi půjčkami bankovními a nebankovními. První skupina je spojena s nižšími úroky, ale náročnějším získáním. Naopak skupina druhá nabídne jednodušší podmínky získání. Mnohdy i pro klienty bez příjmu, nebo se zápisem v registrech. Ne všechny společnosti jsou stejně a tak se objevuje otázka, zda nabídne Cofidis půjčky bez registru. Pojďme zjistit odpověď.

Které společnosti vám nabídnou půjčky bez příjmu? Čtěte dále http://pujcky-brno.eu/nabidka-penize-pro-lidi-bez-prijmu/

Co jsou registry dlužníků?

Pokud splácíme půjčku, platíme za mobilní telefon, platíme za elektřinu a plyn, nebo máme pojistku, jsme vždy vázáni s určitým poskytovatelem daných služeb. Pokud platíme v čas, je vše v pořádku. Pokud ne, může vše dojít až k tomu, že se dostaneme do situace, kdy nás dotyčná společnost uvede do bankovního nebo nebankovního registru. Ten je následně databází, kterou mohou používat poskytovatelé půjček proto, aby se zjistilo, jak je na tom ona konkrétní osoba se svou bonitou. Pokud daný zápis má, a to negativní, půjčka jí nemusí být poskytnuta.

Umožní nám Cofidis půjčky bez registru získat?

Hned na úvod musíme říci, že odpověď není tak jednoduchá, jak se zdá. Samotná společnost totiž je členem několika daných sdružení, tedy je členem několika registrů. To jasně znamená, že do registrů může nahlížet. Pokud je jeden hlavní, který využívá, tak je to Solus. Naopak ty bankovní nevyužívá vůbec. Máme tedy jistotu v tom, že v daném směru naše osoba prověřena skutečně bude.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha - jaké možnosti nám nabídnou?

Zároveň ale platí, že registry nemusejí mít vždy vypovídající hodnotu. A to třeba proto, že některé zápisy mohou být staré i několik let, stejně jako se mohou týkat i nárazových událostí – kdy například zapomeneme pouze jednu jedinou splátku. V takovém případě sice zápis máme, ale Cofidis půjčky bez registru poskytne. Nebere ho totiž v potaz. U těžších prohřešků však může poskytnutí půjčky odmítnout.

Jaké půjčky jsou k dispozici?

Jelikož již víme, jak to s registry je, můžeme se podívat také na to, kolik konkrétně nám vlastně může tato úvěrová společnost půjčit peněz. V daném směru bychom neměli zapomínat na to, že výběr produktů je více než velký. Kromě neúčelových půjček jsou to i ty účelové, v rámci kterých si můžeme půjčit třeba na:

  • Rekonstrukci
  • Automobil
  • Zařízení nebo vybavení bytu

Díky tomu mohou jít poskytované částky až do výše několika stovek tisíc korun. A i když Cofidis půjčky bez registru přímo neposkytuje, přesto se může pyšnit několika pozitivy, které souvisí právě s jednoduchostí samotné žádosti. Mimo to je půjčka také bezpečná, což daný poskytovatel uvádí i sám na svém webu. Konkrétně v této podobě: „Produkty Cofidis jsou transparentní a férové. Naše půjčky neobsahují skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky půjčky se během času nemění.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..