Unikredit banka internet banking

Internetové bankovnictví s Unikredit bankou
jarmoluk / Pixabay

Bankovní účet má v dnešní době skutečně téměř každý. Ne všichni ho ale využívají tak, jak ho využívat mají. V tomto ohledu samozřejmě platí, že nejlepší cestou v rámci využití účtu je používat internet. Pokud se podíváme na možnosti, je určitě dobrou volbou Unikredit banka internet banking. Zjistěme společně to, co vše toto internetové bankovnictví vlastně umí.

Základem jsou přehledy

Ty patří mezi to nejdůležitější a nejvyhledávanější, co můžeme v daném směru nabídnout. Pokud máme být skutečně konkrétní, tak prostřednictvím počítače nebo vašeho mobilního telefonu můžete například:

  • Zobrazit přehledy vašich účtů
  • Zjistit pohyby spojené s kreditními a debetními kartami
  • Sledovat stav vašich cenných papírů

Toto je samozřejmě možné sledovat v téměř jakémkoliv časovém horizontu. Dané bankovnictví vám tak umožní podívat se na dané informace zpětně, stejně jako vám umožní i to, podívat se na ně v reálném čase.

Unikredit banka internet banking umožní i realizaci plateb

I tato funkce je nedílnou součástí daného internetového bankovnictví. Pokud i zde budeme konkrétní, je třeba se zaměřit primárně na to, že můžete posílat jednorázové platby nejenom po ČR, ale i do celého světa. Kromě těchto plateb je to samozřejmě i možnost zřídit trvalý příkaz, stejně jako povolení k inkasu. Každou platbu lze také uložit jako šablonu a v budoucnu použít opakovaně, bez nutnosti zadávání od samotného začátku. Jistotou je také to, že již zadané trvalé platby nebo inkasa můžete podle potřeb také upravovat. I to Unikredit banka internet banking samozřejmě umožní

Zajímavý článek:  Když chcete auto, ale nemáte na ně peníze. Co dělat?

Požádejte si o produkty banky

Služby se nutně nemusí týkat jenom toho, že sledujete, popřípadě spravujete také váš bankovní účet. Mohou se týkat i toho, že si lze jednoduše řadu věcí online také zřídit. Co v tomto směru Unikredit banka internet banking může nabídnout? Je to třeba možnost požádat si o řadu bankovních produktů, mezi které se řadí hlavně produkty úvěrové. Zde je jedno, jestli se jedná například o hypotéky, nebo běžné či spotřebitelské úvěry. I to můžete mít na několik kliknutí.

Nastavte si, co potřebujete

Svůj účet si také můžete dle vašich potřeb i nastavit. Zde se vám budou hodit třeba možnosti toho, že si lze nechat vcelku jednoduše zaslat notifikace spojené s pohybem na účtu. A to jak na váš mobil, tak třeba na email. Stejně tak jednoduše lze třeba i dobít kredit spojený s vaší SIM kartou. I to je cesta, která existuje a která je jednoduchá.

Jak se tedy ukazuje, Unikredit banka internet banking je moderním nástrojem pro každého. A kdo ho může mít? Zde je hlavní podmínka, kterou banka má: „Podmínkou pro poskytnutí internetového bankovnictví je běžný účet v naší bance. Vyberte si ze široké nabídky našich kont a získejte Online Banking zdarma.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *