Spořicí konto Bonus Aktiv vám vydělá, když budete aktivní

KB Spořicí konto Bonus Aktiv
KB Spořicí konto Bonus Aktiv od Komerční banky

KB Spořicí konto Bonus Aktiv vám umožní získat za vaši aktivitu s účtem příjemné bonusy. Spořicí konto Bonus Aktiv od Komerční banky ocení klienti s požadavky na vysoké zhodnocení finančních prostředků, ale současně očekávají okamžitý přístup ke svým úsporám. Je určeno též   klientům, kteří očekávají za aktivní využívání produktů KB lepší podmínky na spořícím kontu.

Spořte výhodně a bez výpovědní lhůty

KB Spořicí konto Bonus Aktiv je vedeno v českých korunách a není vázáno s žádnou výpovědní lhůtou. Uložené peníze můžete tedy libovolně využívat kdykoliv potřebujete. V rámci konta získáte základní úrokovou sazbu, ale také bonus odvíjející se podle vaší aktivity u Komerční banky.

Na bonus se můžete těšit každý měsíc, jestliže zaplatíte minimálně pětkrát pomocí některé platební karty účtů u KB, a to v objemu minimálně 5 000 Kč. Počítají se platby provedené debetními i kreditními kartami, a také ty, které používají zmocněné osoby. Bonus se připisuje pololetně a počítá se z nejnižšího zůstatku za dané pololetí. Výše bonusové sazby je garantována vždy na celé kalendářní pololetí.

Ivana K., Hradec n. Moravicí: Ráda spořím stranou nějakou korunu na nečekané výdaje. Se spořícím účtem Včerlička od Raiffeisenbank mohu i vydělat něco navíc…

Další výhody KB Spořicí konta Bonus Aktiv:

  • základní úrok se připisuje každé čtvrtletí
  • ovládání účtu je jednoduché díky přímému bankovnictví KB
  • konto si mohou zařídit majitelé běžných účtů u KB
  • konto se poskytuje bez poplatků za vedení a zřízení účtu
  • vklady i výnosy jsou ze zákona pojištěny
Zajímavý článek:  Unikredit banka internet banking

Snadno si vytvoříte potřebné finanční rezervy a uložené peníze vám přinesou speciální odměny. Finanční rezerva je navíc dostupná kdykoliv podle potřeby. Smlouvu můžete sjednat na pobočce Komerční banky. Můžete také zavolat bankovnímu poradci nebo se podrobně informovat na infolince.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..