V jakých případech využít půjčky Topfinanc?

Nebankovní půjčky a úvěry - Topfinanc půjčka
Topfinanc půjčka – nebankovní půjčky a úvěry

Mluvíme-li o půjčkách obecně, je celá řada možností, kdy o ně můžeme žádat a kdy je můžeme využívat. V tomto směru si ale přiblížíme možnost, kdy konkrétně využít půjčky Topfinanc. Tedy kdy bychom si měli právě na daném webu požádat o konkrétní úvěrový produkt, který by měl primárně odpovídat našim potřebám.

Jsou dobrou volbou?

Určitě by se dalo říci, že ano. A to nejenom pro široký výběr možností, ale i proto, že Topfinanc spolupracuje pouze s prověřenými společnostmi, které jsou zárukou stability, dobrých podmínek a nižších úroků. Pokud tedy žádat o nebankovní půjčku, určitě je tato možnost ta, která vás zaručeně nezklame. Samozřejmě výhodností se z hlediska úroků dané půjčky jenom těžko vyrovnají, ale na druhou stranu nabídnou mnohem lepší podmínky a také možnost mnohem rychlejšího vyřízení. A to u všech typů úvěrů. Nejrychleji to jde samozřejmě u mikropůjček, které si jdeme právě v tuto chvíli představit.

Půjčky Topfinanc umí řešit i krátkodobé problémy

Tou první situací je ta, kde se dostaneme do finančních problémů. Tedy třeba do komplikací, kdy nám nepřijde výplata, nebo musíme zaplatit nečekaný výdaj. V tomto případě se nám budou hodit půjčky do 5 000 Kč. Zde máme na výběr dokonce ze tří jednotlivých poskytovatelů, kterými jsou:

  • CreditON
  • Zaplo
  • Tommy Stachi

Každý z nich má samozřejmě jiné výhody a podmínky, ale ať už jsme v jakékoliv situaci, vždy bude vyhovovat alespoň jeden. V tomto směru nám samozřejmě web Topfinanc pomůže vyplnit danou žádost a poté už počkat na peníze. Vše navíc vyřídíme z pohodlí domova během pár minut. Samozřejmě v rámci daných možností bez papírování, dokládání příjmu, nebo nahlížení do registrů.

Zajímavý článek:  Jaké parametry výhody má půjčka online?

Potřebujeme klasickou půjčku

Druhou možností, kdy samozřejmě můžeme o peníze žádat, je ta, kdy potřebujeme klasickou půjčku. Zde stačí splnit tři hlavní podmínky, a to mít trvalý pobyt na našem území, mít zaměstnání a samozřejmě mít pravidelný měsíční příjem. Následně nám už půjčky Topfinanc nabídnou možnost půjčit si ze dvou možností.

První je hotovost ve výši až 25 000 Kč, popřípadě peníze na účet, a to ve výši až 80 000 Kč, které budeme splácet v celkem 48 splátkách. Postup je v obou případech stejný, a začíná tímto: „Vyplňte jednoduchou nezávaznou online žádost a vyčkejte na telefonát od operátora, který zodpoví Vaše případné dotazy.“

I pro podnikatele

Požádat si však může také podnikatel. I ten může využít peníze na cokoliv. A to v rozmezí buď 10 000 – 50 000 korun českých, nebo v rozmezí 30 000 – 300 000 Kč. Druhá možnost je však už lehce omezena, protože je nutné zakoupit pouze vybavení, zařízení, nebo různé stroje. Podmínky jsou poté podobné jako u zaměstnanců, a tak kromě dokladů je třeba výpis z účtu a místo infa o zaměstnání živnostenský list.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *