www.zuno.cz půjčky

www.zuno.cz
geralt / Pixabay

Vzpomínáte si ještě na vele-úspěšné reklamy s vtipně oblečeným, oholeným a ostříhaným mladíkem, který většinou ve staře vypadající místnosti něco povídá o retro bankách, retro půjčkách a retro nevýhodných splátkách? Ano, vzpomínáte správně! Jedná se o reklamy společnosti ZUNO, která přinesla na český trh nové, lepší a ještě výhodnější půjčky.

Díky těmto všem faktorům získala společnost ZUNO za pouhé čtyři roky v České republice téměř jedenáct tisíc fanoušku na Facebooku, dalších nespočet spokojených klientů, v roce 2012 cenu Hospodářských novin Nejlepší banka 2012 v kategorii „Klientsky nejpřívětivější banka 2012“ a v témže roce také cenu Zlatá koruna 2012 v kategorii „Novinka roku“. ZUNO je opravdu prověřenou a vychvalovanou společností nejen mezi odborníky!

www.zuno.cz – to je cesta k vaší půjčce

Na stránkách www.zuno.cz jsou v nabídce jak půjčky, tak i běžné účty, kreditní karty a další produkty, které ZUNO nabízí. My ovšem zůstaneme u těch půjček – ty jsou pro nás přece jen nejdůležitější. www.zuno.cz půjčky můžete přímo na internetových stránkách porovnat s ostatními ekonomickými subjekty. A jak si tedy ZUNO stojí oproti konkurenci?

Pokud bychom všechny srovnali podle výše měsíční splátky, nacházela by se ZUNO se svými 1 711 Kč měsíčně za půjčku 100 000 korun na úplném konci tabulky – tato částka je totiž nejnižší ze všech! Zajímá vás, kdo stojí na opačném konci a komu se tedy raději obloukem vyhnout? Je to společnost Finemoney. Ale zpět k ZUNO.

Zajímavý článek:  Kde můžete zažádat o rýchlý úvěr

ZUNO půjčuje a půjčuje a půjčuje

Na www.zuno.cz si můžete půjčit od 50 001 až do půl milionu korun. Chcete-li si půjčit míň, využijte Rychlé půjčky od ZUNO, která vám bude schválena už ve výši 7 500 Kč. Pokud se ale vrátíme k prvnímu popisovanému produktu, kterým byla ZUNO Půjčka, je pro vás důležitou informací i doba splácení a úrok, který za půjčku zaplatíte. První, doba splácení, je společností ZUNO stanovena na šest až dvaasedmdesát měsíců.

Druhá informace, výše úroků, je stanovena od 6,9 procenta. Zdá se vám vše až moc ideální? Nebojte se a vyzkoušejte ZUNO! Ručíme, že budete spokojeni!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *