Půjčky od Home Credit? Synonymum kvality a jistoty!

Home credit půjčka – nejspíš nejvíce rozšířená a nejvíce známá forma půjčky. Ani paní Nováková nevydržela a půjčila si právě od Home credit: „Potřebovala jsem zrovna peníze na first minute dovolenou a výplata ještě byla v nedohlednu. Využila jsem proto velice jednoduché a dostupné možnosti v podobě Home credit půjčky. Kdyby tato možnost v dnešní době neexistovala, asi bych nikam nejela.“ Home credit půjčka má hned několik výhod.

Půjčky od Home Credit? Synonymum kvality a jistoty!
titidianita / Pixabay

Výhody půjčky od Home Credit

Splátku půjčky si můžete hned čtyřikrát odložit. Tato výhoda je vhodná zejména pro ty, kteří se neočekávaně a hlavně nechtěně dostanou do platebních potíží. Nemusíte se hned bát exekutora, či ztráty části platu, Home credit vám rád vyjde vstříc. Po čtyřech odloženích již Home credit předpokládá, že budete zase moci normálně splácet, s čímž souhlasí i paní Nováková. „Občas je možné, že se každý z nás dostane do finančních problémů, například tím, že má zrovna vyšší náklady v domácnosti. A přece by nebylo spravedlivé, kdybychom kvůli jednomu náročnějšímu měsíci měli platit do konce svého života! Pokud si ale budeme moct odložit splácení půjčky alespoň dvakrát, dostaneme se zase do finanční kompetence. Čtyři odložení jsou tedy podle mého naprosto dostačující!

Zajímavý článek:  Půjčka Česká spořitelna

Další výhody

Další výhodou půjčky od Home credit je, že si můžete půjčit až 150 000 korun. Tím pádem se Home credit půjčka dostává i do oblasti dražších výrobků, neboť za 150 000 korun se už v dnešní době dá pořídit i celkem slušné auto.

Pojištění proti nemožnosti splácet

Opět se dostáváme do oblasti nepříznivých životních situací, na které Home credit opravdu bedlivě a pečlivě myslím. S půjčkou od Home credit totiž zároveň získáte i pojištění výdajů. Nejen, že tedy budete mít jistotu, že jakmile nebudete moci splácet, budete si moct splátku jednoduše odložit, ale zároveň budete proti takovýmto situacím pojištěni. Budete mít opravdu jistotu, že pokud nastane nějaká horší finanční situace, nebudete na ni muset negativně vzpomínat do konce vašeho života.

Udělejte si radost!

Poslední, ovšem neméně důležitou výhodou Home credit půjčky je, že všechno vyřízení budete mít naprosto bez poplatků. Nemusíte tedy platit za vaše rozhodnutí koupit si něco pěkného, co vás udělá šťastnějším člověkem! Půjčku můžete sjednat zde.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *