Triangl půjčka

Triangl půjčka
OpenClips / Pixabay

Triangl je společnost, která se pohybuje na českém trhu už přes 10 let. Za ty roky nasbírala nespočet zkušeností, nespočet pozitivních ohlasů a samozřejmě nespočet spokojených klientů. Triangl nabízí zejména služby v oblasti půjček, hypoték a úvěrů. Pokud jste tedy zatím nic ze zmíněného nepotřebovali, nejspíš jste se se společností Triangl ani nesetkali. To je ale chyba! Nyní se to pokusme napravit!

Triangl půjčka – jak, za kolik, na jak dlouho?

U společnosti Triangl si můžete půjčit zejména jejich dva hlavní produkty, a to Hypopůjčku, což je obdoba Hypotéky, a Hotovostní půjčku. Začněme tou druhou jmenovanou, tedy hotovostní půjčkou od Trianglu. Půjčit si můžete od deseti do třiceti tisíc korun, a to na jeden až tři roky. U druhého typu půjčky, tedy u Hypopůjčky, si můžete zažádat o sto tisíc až jeden milion korun. Splácet však v tomto případě budete minimálně pět, maximálně však deset let.

„Triangl půjčka mě vážně zaujala, jak si ji můžu sjednat?“

U společnosti Triangl není nic jednoduššího, než navštívit jejich stránky www.triangl.cz, zde si hned na úvodní stránce vybrat ty půjčky, výši půjčky a dobu splácení. Hned v dalším kroku vám bude vše přehledně vypočítáno, zkalkulováno a seřazeno, takže se neztratíte v žádné změti čísel ani písmen. Pokud jste se vším spokojeni, můžete přejít k dalšímu kroku, kde vyplníte typické dotazníkové otázky, a to vaše jméno, adresu bydliště, kontaktní údaje, číslo občanského průkazu, číslo druhého dokladu, způsob, jakým budete chtít úvěr splácet, druh vašeho bydlení a jako poslední také vaše číslo bankovního konta. To je prozatím vše.

Zajímavý článek:  Jak si v současné době stojí půjčky na směnku?

Všechny údaje si pro jistotu znovu pročtěte a projděte, zda jste někde neudělali chybu. Nyní můžeme pokračovat dál. Takto se dostanete přesně přes pět jednoduchých, malých a rychlých dotazníčků, na jejichž konci čekají vaše vysněné penízky! Během vyplňování ještě budete muset uvést doklad o vašem trvalém příjmu, sjednají se s vámi podmínky splátky, podepíšete smlouvu a také budete seznámeni se všemi podmínkami půjčky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..