Essox půjčka

Bylo to loni na jaře. Plánovala jsem s manželem dovolenou, jenže to zrovna nebylo s financemi doma nejrůžovější…“ začíná se poutavé životní povídání paní Marie Dvořáčková z Prahy. Ta nás provede celým procesem sjednávání, potvrzování a následného splácení Essox půjčky. Marie je totiž už přes rok stálou a spokojenou klientkou společnosti Essox a celým tímto procesem si už dvakrát prošla. Nabídla se nám tedy, že nám s tím vším osobně seznámí a pomůže s nejrůznějšími nástrahami. My jsme nemohli než souhlasit!

Začněme na začátku!

Jak sama paní Dvořáčková říká, je sjednání Essox pujcky velice jednoduché. „Potřebovala jsem rychle nějaké penízky, a to jak na dovolenou, tak i na splacení faktur, nájemného a účtu za telefon, který byl v té době nesmyslně vysoký. Nejspíš jsem ty nekonečné hovory mé, tehdy patnáctileté, dcery měla hned zatrhnout. Vraťme se ale k té půjčce. Nejdříve jsem si tedy vybrala Essox bezpečnou půjčku. Ta pro v dané chvíli představovala nejlepší a nejrychlejší řešení,“ říká Marie. Ano, my souhlasíme.

Bezpečná Essox půjčka je totiž neúčelový úvěr, v němž si můžete půjčit od patnácti do dvě stě tisíc korun. Což přesně odpovídá i situaci paní Dvořáčkové, která potřebovala penízky na dovolenou a na faktury. „Délku splácení jsem si tehdy mohla určit sama v rozmezí od šesti do čtyřiaosmdesáti měsíců. Já jsem si tehdy vybrala tu nejkratší variantu, protože jsem nechtěla dlouho splácet. To jsem netušila, že ani ne za půl roku budu potřebovat další půjčku,“ svěřila se Marie Dvořáčková z Prahy.

Essox půjčka
nuzree / Pixabay

Pojďme se ale ještě na chvíli vrátit k Bezpečné půjčce od Essox, jaké jste v ní našla výhody? „No, rozhodně pro mě byla výhoda, že jsem nemusela platit žádné poplatky za vyřízení půjčky. Toho jsem se hodně bála. Dále jsem nemusela navíc platit ani žádné měsíční poplatky za vedení půjčky. Od společnosti Essox jsem dostala také nabídku pojištění proti neschopnosti splácet úvěr, a to naprosto zdarma. Toho jsem hned využila! A v neposlední řadě bylo také velice příjemné zjištění, že by mi bylo celé jedno procento z úrokové sazby odpuštěno, a to proto, že jsem vše plnila včas a podle obchodních podmínek,“ rozpovídala se rodačka z Prahy.

Zajímavý článek:  Půjčka před výplatou přijde vhod každému

Zmiňovala jste se, že jste potřebovala zase půjčit, jakou půjčku jste zvolila v tomto dalším případě? „Už jsem nepotřebovala tak vysokou finanční částku, proto jsem se rozhodla, že vyzkouším Kreditní kartu futuro. Byla jsem až překvapená, jak snadné to bylo! Stačilo pouze jednou zavolat do společnosti Essox! Penízky na kreditce mám bezúročně k dispozici na čtyřicet dní, což je dostatečně dlouhá doba na splacení půjčené částky. Jeden měsíc se mi dokonce stalo, že jsem žádné penízky navíc nepotřebovala. Tudíž jsem ten měsíc vůbec za kreditku neplatila. V tom je výhoda Essox oproti jiným společnostem. No a ani v zahraničí jsem neměla problém s placením,“ dodala paní Marie Dvořáčková. Děkujeme za vyčerpávající popis Essox půjčky a těšíme se na další setkání!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *