Kde si zažádat o půjčku 15 000 Kč? Poradíme vám

Na chod domácnosti, na opravu rozbité elektroniky, ale klidně i na dovolenou. Přesně k tomu může posloužit nejklasičtější a nejoblíbenější úvěr na našem trhu – půjčka 15000 Kč. Sjednat si ji můžete hned u několika různých společností, které mají společné jedno. Budou prostě jednat, co nejrychleji to bude možné, takže žádné čekání v řádu dnů a ověřování dokumentů nebo vaší bonity tady vůbec nehrozí.

Vysoká schvalovatelnost je samozřejmostí

Pokud se bojíte, že zrovna vám nebude půjčka schválena, tak určitě zcela zbytečně. Některé úvěry mají schvalovatelnost žádostí i nad hranicí devadesáti procent, své půjčky se tedy dočká prakticky každý žadatel. Jednou z těch možností, kterou by mohl zvažovat snad kterýkoliv zájemce o úvěr, je třeba Pronto Credit půjčka. Co je na ní vlastně tak zajímavého?

  • Získat můžete sumu v rozmezí 5 a 50 tisíc korun, klient tedy má při výběru cílové částky skutečně značnou flexibilitu.
  • Lhůta splatnosti je nastavitelná mezi 12 a 24 měsíců, splácet úvěr tedy můžete klidně po dva celé roky.
  • Vyřízení zcela zdarma, nepotřebujete ručitele a půjčku můžete samozřejmě kdykoliv celou předčasně splatit – pochopitelně bez sankčních pokut.
  • Bezúčelová půjčka, nemusíte tedy složitě a zdlouhavě dokazovat, proč si ji vlastně chcete vzít.

Pokud o tuto půjčku stojíte, musíte být starší dvaceti let. Tato poměrně nezvyklá podmínka není typická všude, obvykle se půjčuje už plnoletým. Podmínkou je také mít doložitelný trvalý příjem a současně nebýt toho času v insolvenčním řízení. Samozřejmostí, která je požadována všude, je žadatelův trvalý pobyt na území ČR.

Zajímavý článek:  Click Credit neklame své zákazníky!

http://www.pujcka.co/ nabídne řešení pro každou příležitost. Stačí jen zadat, kolik byste si chtěli půjčit a hned se vám zobrazí výčet těch nejzajímavějších možností na trhu. Vybírat určitě bude z čeho, celkově je v katalogu více než stovka půjček, jejich parametry jsou navíc velmi pravidelně aktualizovány. V žádném případě se tak nemůže stát, že tu najdete produkt, který se už dnes nenabízí. Naopak, nebankovní půjčky se vyplatí vybírat pomocí srovnávače, hned tak máte jasno, kolik přeplatíte a všechny další parametry.

PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *