Půjčka Provident kalkulačka

Provident kalkulačka
AlexanderStein / Pixabay

Už jste ze všech těch nabídek, velkolepých slibů, neuvěřitelných podmínek a spousty dalšího, unaveni? Pojďte to změnit! Provident kalkulačka, vám vypočítá, kolik vás bude půjčka stát, jak dlouho budete splácet a jaké tedy budou vaše úroky. Pojďte ji tedy teď s námi vyzkoušet, a to hned na dvou případech – když byste si chtěli půjčit 4 000, což je nejnižší možná částka, kterou si u Providentu můžete půjčit a 15 000 korun, což je podle statistických průzkumů jednou z nejběžněji si půjčovaných částek. Pojďme na to!

Půjčka 4 000 – spočítáno Provident kalkulačkou

Na Provident kalkulačce nastavíme hodnotu 4 000 Kč. Je to opravdu nejnižší možná částka, kterou si můžete vybrat. Níž už vás to prostě nepustí. Dále je důležité, zda budete chtít peníze vyplatit v hotovosti nebo bankovním převodem. Dejme tomu, že si vyberete první variantu, tedy, že budete chtít vyplatit peníze v hotovosti. Provident kalkulačka okamžitě přichází s konečným výsledkem, který uvádí, že půjčku 4 000 korun budete splácet 45 týdnů, vaše týdenní splátka bude 154 Kč, celkové náklady na půjčku budou 1 021 korun, a díky poplatku za hotovostní inkasní službu budete muset za půjčku zaplatit ještě navíc 1 879 Kč. Sečteno, podtrženo, celkově Providentu za půjčku vrátíte 6 900 Kč. Kdybyste si původně vybrali druhou možnost, tedy že vám stačí vyplatit půjčku bankovním převodem, v konečném výsledku byste ušetřili celý poplatek za hotovostní inkasní službu a Providentu byste vrátili jen 5 021 Kč.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky ihned na účet slaví úspěch!

Půjčka 15 000 – spočítáno Provident kalkulačkou

Provident kalkulačka ale nabízí i další možnosti. Vybíráme si tedy částku 15 000 korun. V této situaci nám ve vteřině Provident kalkulačka hlásí hned čtyři možnosti, které máme na výběr, a to hotovostní nebo bezhotovostní vyplacení půjčky a splácení po dobu 45 nebo 60 týdnů. Vybereme si proto první variantu vyplacení, tedy v hotovosti, a první variantu doby splácení, a to 45 týdnů. Opět získáváme nějaká čísla. Pojďme si je pročíst.

Naše týdenní splátka bude činit 576 Kč, celkové náklady na půjčku budou 3 830 Kč a hotovostní inkasní služba nás vyjde ještě na dalších 7 046 Kč. Celkem Providentu budeme vracet 25 876 Kč. Pokud byste vyloženě netrvali na možnosti hotovostního vyplacení půjčky, splatíte ve výsledku jen 18 830 korun. Vyberme si teď možnost, že vám více vyhovuje splácet delší dobu, tedy 60 týdnů. V takovém případě budou vaše měsíční splátky při hotovostním vyplacení 460 Kč, celkové náklady se vyšplhají na 4 766 korun a poplatek za hotovostní inkasní službu z vás dostane dalších 7 775 Kč. Celkem za půjčku Provident zaplatíte 27 541 korun. Pokud byste opět vyloženě netrvali na možnosti hotovostního vyplacení půjčky, splatíte ve výsledku jen 19 766 korun.

Bezhotovostní varianta se tedy opravdu vyplatí!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *