Studentské půjčky klidně i na jídlo v menze

Studentské půjčky klidně i na jídlo v menze
LouAnna / Pixabay

Navštívili jsme Masarykovu univerzitu v Brně a zjišťovali jsme, jak jsou na tom studenti s penězi. Výsledek nebyl vůbec optimistický. Většina studentů si během roku vůbec nic nenašetří a navíc ještě dluží například po rodině. Čím je tato situace vyvolaná? Na to jsme se zeptali studentky Právnické fakulty Masarykovy univerzity, Moniky Čížkové.

Proč jsou studenti chudí jako kostelní myši?

Já jsem původně z Liberce. Do Brna to mám tedy pořádný kus cesty, ale já jsme tady vždycky chtěla studovat, takže jsem se nikým nenechala přemluvit. Dnes už tady studuju třetím rokem a každý den na své peněžence pociťuju, že je to hodně velký luxus studovat takhle daleko od domova. Nejen, že si každý den musím zaplatit jídlo, měsíčník na MHD, ale také musím zaplatit dvakrát měsíčně jízdenku domů, jednou měsíčně koleje a také nějaké to oblečení a skripta. To se vám hned posčítá. Rodiče mi dávají 8 000 měsíčně, jenže to by mi opravdu na celý měsíc nevyšlo. Takže mám i dvě brigády, kvůli kterým ale zase musím hodně omezovat školu. Je to prostě takový kruh, ze kterého se jen těžko dostává,“ svěřila se nám se svým studentským životem Monika.

Jaké by tedy mohlo být řešení pro studenty, kteří jsou v podobné situaci jako Monika?

Řešením jsou rozhodně studentské půjčky, o kterých jsme psali na začátku dubna! Ty nejen že překlenou to „hluché“ období, kdy výplata z brigády je ještě v nedohlednu, ale v peněžence už není ani koruna, ale navíc studenta nijak víc nezadluží nebo ho nepřivedou do další finančních problémů. „Jak to? Vždyť za všechny půjčky se přece musí platit úroky!“ diví se překvapená Monika Čížková. Ano, za každou půjčku se musí platit úroky až na jednu! Těmi půjčkami jsou studentské půjčky od ClickCredit. Stačí být pouze vlastníkem studentské karty ISIC a půjčit si maximálně 1 500 korun a za půjčku dále nezaplatíte nic navíc! „Páni! Tak to o tom jsem opravdu nevěděla! To musím hnedka vyzkoušet, protože už nemám u sebe žádné peníze a ještě si musím zaplatit jídlo v menze. Díky, ClickCredit!“ dodává potěšeně Monika.

Zajímavý článek:  Kde jsou výhodné nebankovní půjčky? Brno dominuje!

Půjčka Provident na nádhernou, luxusní bundu

Nádherné dvě usměvavé slečny, dva překrásní labradorští retrívři, rozkvetlý park – připomíná vám to něco? Ne? Tak co tohle – usměvavá slečna, která snadno půjčku získala i splatila? Už vám to něco připomíná? Ano, půjčka Provident! Vše výše popsané jsou totiž televizní reklamy Provident, které každý z nás viděl nejméně stokrát. Uvědomili jste si ale někdy, co je vlastně opravdu jejich poselstvím? Že získáte půjčku opravdu velice rychle, prostřednictvím telefonu, snadno a následně velice jednoduše půjčku splatíte? Pojďme si tedy teď vše připomenout!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *