Tesco půjčka – vyřiďte si půjčku během vašich nákupů

Tesco půjčka
geralt / Pixabay

Obchodní řetězec Tesco určitě není nutné nikomu nějak detailně představovat. A to samozřejmě proto, že je u nás poměrně hojně rozšířený. S tím jde ruku v ruce i to, že také neustále rozšiřuje své služby, které jsou v daném směru k dispozici. Mezi ty patří nejenom volání, nebo karta s body, ale také Tesco půjčka. Ta logicky spadá do segmentu těch nebankovních, a pokud je v něčem opravdu výjimečná, tak zcela určitě v tom, že si o peníze můžeme snadno požádat třeba během našich nákupů. Stejně tak ji ale vyřídíme také z domu. Pojďme se tedy podívat, jak vypadá.

Co nám Tesco půjčka může nabídnout?

Na úvod je určitě vhodné vypůjčit si citaci ze samotného webu poskytovatele, jelikož díky ní si uděláme jasný obrázek o tom, jak půjčka vypadá. Konkrétně společnost tvrdí toto: „Tesco Finanční služby vám půjčí až 500 000 Kč na cokoliv a bez ručitele. Půjčku si sjednáte přes internet z pohodlí domova nebo během pár minut při svých nákupech v Tesco.“ Většinu lidí samozřejmě zajímá to, kolik vlastně peněz dostanou i pokud chtějí menší částku.

V tomto směru lze žádat o sumu, která začíná na částce 20 000 Kč a končí na částce 150 000 Kč. Tím jasně spadá do definice klasické nebankovní půjčky.

Důležité je ale zmínit i to, jak je to se samotnými splátkami. Ani v tomto směru nemusí žadatelé zoufat, jelikož těm Tesco půjčka umožní vzít si peníze na 36, ale stejně tak i na 84 měsíců. Od toho se poté odbíjí hlavně výše měsíční splátky, ale také úrokové sazby. A jelikož obojí může spadat do různých promo-akcí, jako je vrácení splátek, lze se bez problémů dostat jak na úrok, tak i RPSN, které nepřevýší hodnotu devíti procent. A to je určitě velké pozitivum, pro které může být půjčka doporučena. Nutné je ale skutečně dodržet právě dané podmínky toho, aby mohla být daná sleva poskytnuta.

Zajímavý článek:  Hotovostní Tesco půjčka – na míru, pro vás!

Co je třeba splnit?

S každou půjčkou souvisejí také konkrétní podmínky a v nich není ani tento poskytovatel výjimkou. Mezi to hlavní, bez čeho se neobejdete, jsou samozřejmě informace o vašem zaměstnání, o vašem příjmu, ale samozřejmě je třeba mít i dva doklady totožnosti. Někdy je vyžadováno též potvrzení o příjmu, pokud není možné toto standardní cestou ověřit u vašeho zaměstnavatele.

Dále už se není třeba bát žádných výjimečných podmínek, a to třeba ani toho, že by bylo nutné dokládat konkrétní účel toho, na který by byla Tesco půjčka využita. Bát se ale nemusíte ani toho, že třeba ztratíte zaměstnání, jelikož to pomůže vyřešit výhodná pojistka k půjčce.

Jaké jsou výhody?

Ty případné žadatele zaručeně nadchnou, jelikož je jich hned několik. Pojďme si udělat malý přehled, mezi který rozhodně patří:

  • Vrácení poloviny zaplacených úroků
  • Bez poplatků za vyřízení a vedení (seznam půjček zde)
  • Možnost předčasného splacení
  • Clubcard body za každou splátku

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *