Click Credit neklame své zákazníky!

Click Credit již řadu let cílí zejména na mladé lidi, respektive na studenty. Ti jsou totiž jednou z nejohroženějších skupin chudobou. Dalšími skupinami jsou i důchodci, maminky na mateřské dovolené, nezaměstnaní a osoby samostatně výdělečně činné. Vraťme se ale k naší hlavní cílové skupině, kterou jsou studenti. Těm poskytujeme bezúročné půjčky, které mohou splatit kdykoliv během třicetidenní lhůty. Samozřejmě, že si jsme vědomi, že většina z nich nemá příjem, ale to přece není problém. Pokud aktuálně potřebují peníze a budou schopni je v budoucnu vrátit, tak proč jim nepůjčit?

Click Credit půjčka pro studenty bez příjmu

I kvůli toho, že studenti často nemají žádný trvalý a pravidelný příjem, jsme vytvořili naši nabídku dvou půjček, které jsou zcela bez úroků. Těmito půjčkami jsou 1 000 a 1 500 korun. Student si tedy sám, podle vlastní vůle a podle svého přání, vybere, jakou částku si půjčí. Chce-li si půjčit méně, vybere si variantu jednoho tisíce korun. Potřebuje-li více peněz, vybere si jeden a půl tisíc korun. Nikoho do ničeho netlačíme, nikomu nic nepodsouváme! U nás je vše na vlastním rozhodnutí!

Zajímavý článek:  Půjčit si sto tisíc korun do patnácti minut? Je to možné

V tom musí být nějaký zakopaný pes!

Ale kdeže! Žádné podfuky v půjčce od Click Credit nehledejte! Je to opravdu férové, rychlé a snadné! Žádné lži ani přetvářka! Vlastně, jste-li studentem, přijďte a sami se přesvědčte o pravdivosti tohoto článku. Click Credit garantuje maximální rychlost schválení, žádné poplatky, žádné úroky, možnost splacení až do třiceti dnů, jednoduchost vyřízení pomocí online internetových stránek a žádné uvádění důvodů, na co půjčku potřebujete.

Nemusí být hned každá společnost špatná, když se někomu prostě jen snaží pomoct. Proto i pro studenty bez příjmu jsou u nás dveře stále otevřené! Víme, že se možná vystavujeme jistému riziku, ale dnes neriskuje, nic nezíská! Vy ale s Click Credit máte jistotu! Jistotu, že své peníze budete mít! Jistotu, že vás nikdo neobalamutí!

Click Credit
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..