Via SMS půjčka: půjčky přes mobilní telefon jsou již realitou!

Via SMS půjčka je společnost nabízející půjčky zejména prostřednictví SMS zpráv. Na stránkách www.viasms.cz najdete vlastně celý výběr produktů, který tato společnost nabízí. Půjčit si můžete od pouhých 50 korun až po 12 000, které vám budou sloužit například ke splacení účtů, inkasa nebo jiných splátek. A jak to všechno funguje?

Via sms půjčka – Stačí mít jen mobilní telefon a penízky jsou vaše!

Nejdříve musíte navštívit internetové stránky společnosti viasms. Ty můžete navštívit i prostřednictví vašeho mobilního telefonu. Dále si hned na úvodní stránce vyberete částku, jakou si potřebujete zrovna půjčit, dobu, na jakou si chcete půjčit a můžete postoupit k dalšímu kroku.

Délka splatnosti půjček je pouze jen a jen na vás. Můžete si vybrat variantu, kdy půjčku splatíte už za pouhý jeden den, nebo až jeden měsíc. V dalším kroku vyplníte v malinkatém online dotazníčku vaše celé jméno, kontaktní údaje, vaše telefonní číslo, vaše rodné číslo, číslo občanského průkazu, zdroj vašich příjmů, banku, u které máte založený účet a v neposlední řadě také vaše trvalé bydliště. Stále se pohybujete pouze na vašem mobilním telefonu. Zatím jste nemuseli brát do rukou počítač, tablet či jinou podobnou elektroniku.

Zajímavý článek:  Creditsor vám vyhledá půjčky do 5 000 korun

Po vyplnění tohoto jednoduchého formuláře, což vám mimochodem nezabere ani deset minut, jej odešlete a následně obdržíte, opět na váš mobilní telefon, SMS zprávu s aktivačním kódem, který musíte zadat do svého profilu. Vrátíte se tedy na vašem mobilním telefonu na stránky viasms, vyplníte aktivační kód, který jste obdrželi prostřednictvím SMS a ještě uhradíte symbolickou jednu korunu, aby bylo zřejmé, že je bankovní účet opravdu váš. Stále se však pohybujete jen na své mobilním telefonu! Půjčky přes mobilní telefon jsou již realitou!

Další pokračování seriálu na téma SMS půjčky je připraveno v jiném článku.

Jaké jsou podmínky u viasms půjčky?

Aby byla vaše žádost o půjčku schválena, musíte být osobou starší 20 let, ovšem maximálně můžete mít do pětašedesáti let a zároveň musíte být občanem České republiky. Dále nic splňovat nemusíte. Půjčka vám bude během několika minut schválena a během dalších několika minut i vyplacena na váš běžný bankovní účet.

Via SMS půjčka
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *