Co nabízí poštovní spořitelna Era?

Era - poštovní spořitelna
Poštovní spořitelna Era

Co se skrývá pod názvem poštovní spořitelna Era? Samozřejmě bankovní instituce, která byla v minulosti známá pouze svou první částí názvu, zatímco v posledních několika letech je využíván pouze název Era. Stále však zůstává základní koncept, který je hlavním klíčem oblíbenosti. A to fakt, že kromě klasických poboček lze řadu věcí sjednat i na pobočkách České pošty. Tím je tato banka pro klienty velmi dostupnou možností. A co nabídne? Pojďme se na to podívat.

Poštovní spořitelna Era nám nabídne několik produktů

První možností je samozřejmě úschova našich peněz. Ta nezačíná ničím jiným, než možností toho, že je můžeme spravovat v rámci běžného účtu, který nese název Era osobní účet. Ten ale není jedinou volbou, protože stejně tak lze mít také Era online účet, nebo službu založenou na online peněžence Paysec, pro možnost snadného příjmu nebo posílání peněz.

Své finance ale můžeme také rozmnožovat. Tou nejjednodušší a samozřejmě i nejbezpečnější formou je Era červené konto, které je alternativou klasického účtu, pouze s vyšším úrokem. Druhou možností je poté klasický Era spořicí účet. Kdo však chce zkusit riziko, může využít klasického investování. To samozřejmě slibuje možnosti největších možných zisků a tedy nejlepšího zhodnocení. Poslední spořící produkt má své kořeny v dobách dávno minulých, a je to klasická vkladní knížka.

Když peníze potřebujeme

Druhou možností, kdy se obrátit na tuto banku je situace, kdy peníze potřebujeme. I zde nám může poštovní spořitelna Era posloužit. Opět začneme základním produktem, kterým je klasická Era půjčka, která nabídne možnost získat až 600 000 korun českých. Tím ale možnosti úvěrových produktů nekončí, jelikož dále je v tomto segmentu nabízeno toto:

  • Kontokorentní úvěr
  • Kreditní karta
  • Sjednocená půjčka
Zajímavý článek:  Komerční banka půjčka aneb dáma mezi bankami půjčuje

Úvěrové produkty by nás ale měli zajímat i ve chvíli, kdy chceme financovat naše bydlení. Základním produktem je zde hypotéka, ale může to být také půjčka na bydlení, nebo úvěr ze stavebního spoření, který je k dispozici.

Co dále lze využít?

A jelikož poštovní spořitelna Era nabídne skutečně komplexní služby, máte možnost využít i něco dalšího. Je to například pojištění, a to nejenom vašeho majetku, ale třeba také vás samotných. A to na vašich cestách, nebo i v tuzemsku. Dodat je třeba, že daná pojistka může být spojena také se spořicími produkty. Příkladem je životní pojištění, jehož charakteristikou je právě toto: „Životní pojištění je produkt, který vám nebo vašim blízkým přinese jak zhodnocení vložených prostředků, tak pojištění v řadě různých životních situací. Životní pojištění můžeme rozdělit do skupin podle toho, zda je pojistné placeno jednorázově či pravidelně.“ Dodat musíme také to, že v tomto případě Era na jeho sjednávání spolupracuje s jednou z největších bank na našem trhu, a to konkrétně bankou ČSOB.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..