Co nám spočítá hypoteční kalkulačka České spořitelny?

Pokud plánujeme stavbu nebo koupi nemovitosti, je samozřejmě třeba, abychom měli finance. Pokud je nemáme, je třeba jediné, a to opatřit si je. Ideálním úvěrovým produktem je v tomto směru samozřejmě hypotéka. Tedy jeden z nejvýhodnějších úvěrových produktů na našem trhu. Tedy ve spojení s bankami. I proto produkt hodnotíme pozitivně a můžeme ho doporučit každému, kdy hledá množnosti jednoduchého financování. Samozřejmě to, jak výhodná hypotéka bude, si můžeme také spočítat. Umožní to třeba hypoteční kalkulačka České spořitelny.

Jaké informace můžeme zjistit?

Samozřejmě to hlavní, co by nám kalkulačka měla říci, to jsou informace o tom, jak by měl náš výsledný úvěr vypadat. V tomto směru je hypoteční kalkulačka České spořitelny unikátní v tom, že nabídne nejenom hlavní vypočítanou variantu, ale tu doplní také dvěma dalšími možnostmi. To v praxi znamená jediné, a to fakt, že si v případě zájmu můžeme ještě konkrétní parametry lehce upravit, pokud se nám další z doporučovaných variant zdá o něco výhodnější, než je samozřejmě ona varianta první.

Ty hlavní informace, které díky výpočtu získáme, jsou prosté. Mezi hlavní, patří nejenom shrnutí toho, jak bude daný úvěr vypadat, ale hlavně se dozvíme také:

  • Konkrétní výši úrokové sazby
  • Částku, kterou budeme měsíčně splácet
Hypoteční kalkulačka České spořitelny
Hypoteční kalkulačka České spořitelny

Jaké údaje hypoteční kalkulačka České spořitelny vyžaduje?

Abychom se ke konkrétním informacím vůbec dostali, je třeba zadat základní údaje, které se stanou parametrem daného úvěru, který nám hypoteční kalkulačka České spořitelny vypočítá. To hlavní, co je třeba uvést, je samozřejmě konkrétní cena nemovitosti, kterou chceme kupovat, nebo stavět.

Zde jsou k dispozici hodnoty v rozmezí 500 000 až 7 000 000. Samozřejmě následně si zvolíme také výši úvěru, tedy konkrétně kolik procent hodnoty nemovitosti chceme financovat tímto způsobem. Zde je na výběr od jednoho procenta, až po stoprocentní hodnotu.

Dalšími nezbytnostmi, které od nás bude hypoteční kalkulačka České spořitelny vyžadovat, je také uvedení konkrétní doby splácení, po kterou chceme úvěr mít. I zde jsme omezeni konkrétními hodnotami, a to od 5 do 30. Posledním údajem je doba fixace, kterou si chceme zvolit. Tou nejkratší je jeden rok a tou nejdelší doba deset let.

Zajímavý článek:  Hledáte lokální možnost úvěru? Zkuste půjčky Liberec

Informace získáme ihned

Velkým pozitivem je také to, že požadované informace o daném úvěru získáme ihned, a to online, v pohodlí našeho domova. Dané hodnoty nám poté mohou pomoci ve chvíli, kdy se rozhodujeme o tom, zda si úvěr vzít a chceme si jednotlivé varianty porovnat. Samozřejmě v tomto směru musíme dodat to, že se jedná stále o výpočet orientační. Umožní nám ale sjednat si na základě daných informací schůzku. A to takto: „Po odeslání kontaktních údajů Vám bude volat bankovní poradce, který s Vámi domluví schůzku na nejbližší pobočce.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..