Proč vám umožní GEmoney internet banka přihlásit se na účet online?

Jak se přihlásit na účet u GE Money bank
Jak se přihlásit na účet u GE Money bank

Vlastníte-li bankovní účet, jistě jste byli zvyklí na to, že jste samozřejmě své platební příkazy nejčastěji realizovali tak, že jste vyrazili na pobočku vaší banky a zde jste vše vyřídili na přepážce, nebo v rámci samoobslužného boxu. Tato situace je však minulostí. A to proto, že je tu doba moderní technologií a tak i vám umožní Gemoney internet banka přihlásit se na váš účet nejenom prostřednictvím vašeho počítače, ale také prostřednictvím mobilního telefonu. A to přináší hned řadu výhod. Pojďme se podívat, proč je dobré spravovat účet tímto způsobem a jakým způsobem se přihlásit a ovládat účet.

V první řadě ušetříte mnoho času

To hlavní, co vám tato možnost dozajista přinese, to je výrazná úspora vašeho času. Už nebudete muset absolvovat cestu na pobočku, nebo zpět. Jediné, co stačí, je vzít do ruky chytrý telefon, tablet, nebo si sednout k notebooku a počítači. Poté už stačí znát pouze vaše ID samozřejmě také vaše heslo. Rázem jste v administračním rozhraní vašeho bankovního účtu, kde můžete všechny příkazy realizovat během několika desítek vteřin. A to jak příkazy spojené s jednorázovými platbami, tak i těmi trvalými. Totéž platí o příkazech, které chcete realizovat v rámci tuzemských bank, nebo mezinárodního platebního převodu.

V čem vám možnost Gemoney internet banka přihlásit se umožní ještě šetřit?

Není to ale jenom úspora vašeho času, jelikož je to také výrazná úspora vašich finančních prostředků. Pokud budeme konkrétní i v tomto případě, je jasné, že samotné příkazy zadané přes internetbanking jsou logicky zpracovány levněji. Odpadá zde totiž veškerá administrativa, která by jinak byla spojena s nutností toho, aby váš příkaz vyřídil pracovník konkrétní přepážky. To se může hodit hlavně ve chvíli, kdy hledáte banku, která vám bude vyhovovat nejenom rozsahem svých služeb, ale právě také cenami.

Zajímavý článek:  Jak vysokou částku půjčky je možno získat bez potvrzení příjmu?

Lepší kontrola vašeho účtu

Dalším důvodem, proč vám banka umožní dostat se k vašemu účtu prostřednictvím internetu je to, abyste ho mohli mít lépe pod kontrolou. Budete tak mít mnohem lepší přehled o vašich platbách a o všem, co se na něm děje. A to v reálném čase, bez nutnosti čekat na to, až vám přijde případný výpis z vašeho účtu v klasické papírové, nebo té elektronické podobě. Ostatně to potvrzují i slova samotné banky, které znějí: „Pomocí Internet Banky můžete ovládat svůj běžný účet, spořicí účet, devizový účet, úvěrový účet, kreditní kartu, a to nejen přes počítač, ale také přes mobilní telefon.“

Bezpečnost je samozřejmostí

Mnoho lidí má samozřejmě ve spojení s internetovým bankovnictvím obavy z toho, že by mohlo dojít ke ztrátě jejich financí. V tomto ohledu se také není čeho bát, jelikož zabezpečovací mechanismy jsou poměrně dobře nastaveny. Souvisí s nimi třeba:

  • Dokonalé šifrování datových přenosů
  • Verifikace příkazů pomocí SMS zpráv
  • Automatické odhlášení v případě nečinnosti

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *