Tesco půjčka bez doložení příjmu

Tesco půjčka bez doložení příjmu
geralt / Pixabay

Obchodní centra už nemusí být pouze na nakupování. Obchodní řetězce Tesco totiž nabízí i půjčky. Tesco půjčka bez doložení příjmu je výhoda pro rychlé vyřízení, pro lidi, kteří například brigádničí, nebo mají příjem z nějaké jiné činnosti. Tesco půjčka již má několik tisíc spokojených zákazníků, kteří se k této podobě podpory jejich peněženek stále rádi vracejí. Jaké jsou tedy výhody Tesco půjčky? A pokud si chcete od společnosti Tesco půjčit, co musíte splňovat?

Největší výhody tesco půjčky?

„Tesco půjčka bez doložení příjmu“ je vlastně tou největší výhodou, kterou Tesco půjčka přináší. Mohou si tak půjčit studenti, důchodci, osoby samostatně výdělečně činné a třeba i brigádníci. Dále si půjčku můžete zařídit hned během nákupu. Přijdete tedy normálně do obchodu, nakoupíte si vše, co potřebujete a při procházení kolem stánku finančních služeb si navíc zařídíte Tesco půjčku.

Půjčit si tak můžete až 500 000 korun, takže kromě nákupu, můžete domů přijet navíc například s novým autem. Minimální částka, kterou si u společnosti Tesco můžete půjčit, je 30 000 korun. Stačí tedy jen na stánku finančních služeb vyplnit jednoduchý formulář, což vám nezabere ani pár minut. Samozřejmě pro Tesco půjčku nemusíte ani navštívit jednu z poboček obchodního centra Tesco, což může být pro vás časově náročnější.

Zajímavý článek:  Andělská půjčka: už i andělé dnes půjčují!

Kde všude můžu sjednat Tesco půjčku?

Formulář pro vyřízení Tesco půjčky můžete vyplnit i online, nebo stačí jen, abyste zavolali na bezplatnou zákaznickou linku. Další velikou výhodou, díky které je Tesco půjčka bez doložení příjmu tak oblíbená, je, že Tesco půjčku obdržíte už osmačtyřiceti hodin od schválení vaší podané žádosti. Nic vám tedy nebrání už druhý den zaplatit dlouho nesplacené faktury, koupit si něco hezkého na sebe, nebo investovat do již výše zmíněného nového čtyřkolého miláčka. Navíc je doba splacení v rozmezí od 12 do 96 měsíců.

Splacení půjčky tedy po vás nebude vynucováno do pár dnů, takže se nemusíte bát, že byste to nestíhali, nebo se dostali do dalších finančních problémů. V neposlední řadě nabízí Tesco výhodu v podobě 51 denního bezúročného období. V této době tedy neplatíte vůbec žádné úroky, a pokud půjčenou částku do tohoto období vrátíte, nezaplatíte ani korunu navíc!

Co tedy musíte splňovat pro získání Tesco půjčky?

Pro získání Tesco půjčky musíte doložit buď občanský, nebo řidičský průkaz a výpis z bankovního účtu. Dále vám musí být minimálně 18 let a musíte mít trvalý pobyt na území ČR.


http://youtu.be/fpVAxnPIH7o


[button link=”http://www.pujcka.co/iframe/tesco/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy” size=”large” style=”note” color=”orange”]Tesco půjčka – žádost o půjčku[/button]

2 comments

    1. Dobrý den, pod videem máte tlačítko “Tesco půjčka – žádost o půjčku”, po kliknutí na něj se vám otevře formulář,kde vyplníte požadované údaje. Dále vás bude kontaktovat pověřený pracovník.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *