Jaké parametry výhody má půjčka online?

Na internet se dnes přesouvá doslova vše. Online totiž nakupujeme, stejně jako můžeme také komunikovat s přáteli, hrát hry, nebo se vzdělávat a využívat různých služeb. A to platí i v oblasti finančnictví, kdy je ideálním produktem půjčka online. Pokud bychom nejprve uvedli naše hodnocení, je třeba říci, že pokud se jedná o variantu bez úroků, je možné půjčku s klidným svědomím doporučit.

Pokud ale úroky budou aplikovány, je dobré si je důkladně spočítat, jelikož během měsíce můžete přeplatit i třetinu částky navíc. I proto je dobré v tomto směru vybírat opravdu důkladně. A to nejlépe ze společností, které nabídnou první půjčku zdarma. Jsou to:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • CreditON

Kolik půjčka online nabídne peněz?

Obecně je tento segment splutý s nižšími částkami, ale ne vždy je tento fakt přesný a odpovídající. Vždy totiž záleží na konkrétním poskytovateli. První jmenovaný v našem přehledu nabídne sumu v rozmezí 500 – 10 000 Kč. U druhého se lze dostat až na částku 12 500 Kč a u třetího je maximum velmi zajímavých 20 000 Kč. Na druhou stranu musíme podotknout, že daná suma není dostupné ihned. Poměrně jasně to vysvětluje citace na stránkách poskytovatele, která zní: „Pokud si chcete půjčit částku nad 4 000 Kč, musíte být naším existujícím klientem a přihlásit se v Klientské zóně. První půjčka je jen do výše 4 000 Kč.

Zapomínat bychom ale neměli ani na splatnost, jelikož i ta je nedílnou součástí každé půjčky. V tomto ohledu musíme zmínit, že ta je poměrně krátká, v rozmezí 1 – 45 kalendářních dní. Všichni zmínění poskytovatelé ale umožní její prodloužení, a to i opakovaně. My však musíme podotknout, že se ne nemusí obejít bez poplatků.

Jednoduché podmínky lákají nejvíce

Pokud je něco, čím půjčka online láká nejvíce, potom to jsou určitě podmínky spojené se samotnou žádostí. V tomto směru stačí jenom tuzemské státní občanství, platný bankovní účet a také plnoletost. Nic více nebývá třeba. A tak nejenom že není nutné dokládat příjem, ale není nutné ani nahlížení do bankovních a nebankovních registrů. Stejně tak není nutné dokládat ani to, na co jsou peníze využity. A tak je na každém, za co získanou částku utratí.

S benevolentními podmínkami jde ruku v ruce také rychlost. Pokud není nutné posílat oskenované doklady totožnosti, nebo není nutné posílat registrační korunový poplatek, je vše vyřízeno téměř ihned. A to z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Víte, že … mnozí poskytovatelé dokonce daný čas vyřízení stlačili na několik minut?

A jelikož řada z nich využívá i několik bankovních účtů, může peníze poslat v rámci stejné banky, aby i u vás byly připsány do pár vteřin. I to je jedna z hlavních výhod tohoto segmentu, který láká nejenom žadatele, kteří se dostali do oněch finančních problémů. Je totiž určený každému.

Štítky: , , , , ,

Příspěvek je bez komentáře.

Přidejte odpověď